Rīgas centrā, izsitot stiklu, aplaupa velo veikalu

4 komentāri

Rīgas centrā notikusi pārdroša velosipēda zādzība no velo veikala, nieka trīs minūtēs izsitot vitrīnas stiklu un noziedzīgā ceļā piesavinoties ekskluzīvu spēkratu, vēsta “Degpunktā”.

Kr. Barona ielā, kvartālā starp Artilērijas un Tallinas ielu, atrodas velosipēdu veikals “Brūklene”. Tirdzniecības vietu pirms pāris dienām apciemoja kāds zaglis. Naktī garnadzis ielidināja skatlogā kaut ko smagu. Vitrīna izbira, un nelūgtais viesis tika pie dārga divriteņa.

Veikala pārstāvji, pamatojoties uz tuvējo māju videokamerās redzēto, secinājuši, ka vainīgais bijis viens pats cilvēks, kurš nozadzis kādu no spēkratiem.

Nozagtais ritenis zagļa acīs, visticamāk, nebūs pārāk vērtīgs, bet velodraugi, kas pazīst šāda tipa braucamrīku, zina, ka skāde lēšama vismaz 1500 eiro apmērā.

“Brūklene Shop” saimnieks Toms Alsbergs stāsta, ka, ņemot vērā notikuma vietu, iespējams, par skādi nāca veikala atrašanās Kr. Barona ielā, jo no tās malām mēdz krist laukā bruģakmeņi, kuri nereti mētājas ielas malā un ir viegli pa rokai cilvēkiem ar, iespējams, ne tik labiem nodomiem. Ļoti iespējams, ka priekšmets, ar ko izsists stikls veikala vitrīnā, bija šāds akmens. Attiecīgajam veikumam bija nepieciešamas tikai trīs minūtes, un zaglis bija prom.

“Brūklene Shop” saimnieks stāsta ka nozagtais velosipēds savā ziņā bija ekskluzīvs spēkrats, Anglijas zīmola “Bronte” eksemplārs, kuru iespējams salocīt, to padarot kompaktāku, lai pārvietotos, piemēram, ar metro, kur divriteņu spēkratu citādāk būtu aizliegts ņemt līdzi. Kā atzīst Alsbergs, lietoto riteņu tirgū Latvijā tas nav izlikts, līdz ar to, ja kāds redz šādu jaunu riteni, viņš lūgts ziņot veikalam.

Arī “Degpunktā” aicina – ja kāds jums piedāvā iegādāties zagto preci vai redzat minēto velosipēdu rokās, kas nešķiet ar braucamo saderīgas, ziņojiet veikala saimniekam pa tālruni 27274500 vai rakstiet “Facebook” uz “Shop Brūklene”.

4 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus