Rīgā, Stacijas laukumā, velosipēdu zagli pārsteidz nesagatavotu

2 komentāri

Kāda jaunekļa ne pārāk godprātīgos nodomus 27. jūlija rītā izjaukuši pilsētas video centrā strādājošie galvaspilsētas pašvaldības policisti. Vīrietis, tiekoties ar likumsargiem, neslēpa, ko bija plānojis darīt, un par satikšanos īpaši nesatraucās, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Neilgi pirms rītausmas galvaspilsētas video novērošanas centra darbinieki pamanījuši kādu jaunu vīrieti, kurš Stacijas laukumā apstaigājis velo novietnes. Kameras brīdi sekojušas vientuļajam gājējam, un drīz vien atklājies, kāpēc jauneklis tā klaiņojis.

“Ap plkst. 4.30 no rīta pilsētas video centra darbinieki sazinājās ar Latgales pārvaldes darbiniekiem un informēja, ka stacijas kamerās ir pamanījuši, ka viena persona pie velosipēdu novietnes mēģina ar knaiblēm pārkniebt velosipēda saslēdzējmehānismu un, iespējams, to nozagt. Tūlīt uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā patruļpolicijas ekipāža,” skaidro RPP Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš.

Lai nonāktu izsaukuma vietā, kārtības sargiem bija nepieciešamas mazāk nekā divas minūtes, līdz ar to darbiniekiem garnadzi izdevies pārsteigt nesagatavotu.

“Sarunas gaitā persona nenoliedza, ka mēģinājusi ar knaiblēm pārkniebt ķēdi un piesavināties velosipēdu, lai pēc tam realizētu un iegūtu materiālās vērtības. Tālāk jau, pārbaudot personas datu, noskaidrojās, ka minētā persona ir izsludināta VP meklēšanā. “Persona tika aizturēta un nogādāta pie kolēģiem. Tajā pašā laikā pie personas atradās viņam nepiederošs personas apliecinošs dokuments – pase. Persona gan skaidroja, ka dokumentu atradusi,” skaidro policijā.

2 komentāri