Rēzeknē no policijas aizbēdzis attēlā redzamais vīrietis – rūdīts zaglis

7 komentāri
Rēzeknē no policijas aizbēdzis attēlā redzamais vīrietis – rūdīts zaglis
Informēt policiju iespējams zvanot pa telefona numuriem 646 03500, 654 03302, 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē. (Valsts policija)

Valsts policija (VP) meklē 1985. gadā dzimušo Pjotru Fjodorovu, kurš aizbēdzis no VP Latgales reģiona pārvaldes īslaicīgās aizturēšanas vietas pastaigu laukuma.

Kā informē VP Latgales reģiona pārvalde, Fjodorovs tiek turēts aizdomās par mantiska rakstura noziegumiem – vairāku zādzību izdarīšanu no veikaliem, vairāk nekā 10 epizodes.

Pašlaik notiek vīrieša meklēšanas pasākumi, ka arī aktīvi tiek pārbaudīti transportlīdzekļi. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, vīrietis, visdrīzāk, atrodas Rēzeknē vai Rēzeknes novadā, taču pastāv iespējā, ka viņš varētu slēpties arī citu pilsētu vai novadu teritorijā.

VP pateicas iedzīvotājiem, kuri jau sniedza informāciju par meklēto personu, savukārt pārējos lūdz aplūkot minētā vīrieša fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kuram ir informācija par viņa atrašanās vietu, vai jebkāda cita informācija.

Informēt policiju iespējams zvanot pa telefona numuriem 646 03500, 654 03302, 110, vai vēršoties tuvākajā policijas iestādē.

Meklēšanā izsludinātais Pjotrs Fjodorovs!

Foto: Valsts policija

TOP komentāri

 • Arnis Vilemsons
  +5 +5 0

  Arnis Vilemsons

  Kas tas par "izolatoru" ,no kura izbēg?! :D Kā sodīti tie,kas ļāva izbēgt?
 • Saiva Stirna
 • nu ja...
  +2 +2 0

  nu ja...

  ... gan jau kāds ments palīdzēja aizmukt... un vienā foto ,tāds ,otrā pavisam citāds izskatās...
  Sen jau ir aizlaidies diezin kur,jo gan autobusi,gan vilciens gāja no Rēzeknes uz Rīgu...
  Jāsāk meklēt ne tikai Rēzeknē un apkārtnē...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl