Komentāri

Tūlīt redzēsiet kā izskatījies policistu izbraukums uz kādu veikaliņu Bolderājā, kur nakts laikā notikusi ielaušanās. Notikumi, tā teikt, gandrīz ar policistu acīm, jo videokameras piestiprinātas pie viņu galvām.

Nakts vidū policisti traukušies uz Bolderāju, kur Stūrmaņu ielā tik tikko notikusi ielaušanās kāda veikala telpās. Tā kā policisti notikuma vietā ieradušies tikai divu minūšu laikā, viņi apzinājās, ka ieejot ēkā var aci pret aci sastapties ar noziedznieku vai pat noziedzniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Telpās nevienu neizdodas atrast, tādēļ vīri dodas ārā, kur sastopas ar policijas izsaucēju. Viņš, kā izrādās, zina, kurš tad vainojams notikušajā. Tā esot kāda jauna sieviete, ar kuru viņš tik tikko braucis pēdējā autobusā uz Bolderāju.

Rūpīgāk ielūkojoties tumsā, likumsargi pamanījuši jau minēto sievieti, kura, būdama kaila un rokās turot kādu apģērba gabalu, strauji tuvojusies izejai. Pārmijot pāris vārdus, likumsargi sapratuši, ka sieviete nav agresīvi noskaņota, tādēļ viens no inspektoriem devies viņai pretī un darījis visu, lai šo neierasto situāciju kā vērstu par labu. Sieviete nodota mediķu aprūpē, taču viņas izturēšanās neliecināja par to, ka viņa būtu rūdīta noziedzniece.

Protams, informācija par notikušo nodota arī kolēģiem no Valsts policijas, kuri pēcāk, saņemot mediķu atzinumu par sievietes veselības stāvokli, lems par tālāko šīs lietas attīstību un iznākumu.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl