Komentāri

Tūlīt redzēsiet kā izskatījies policistu izbraukums uz kādu veikaliņu Bolderājā, kur nakts laikā notikusi ielaušanās. Notikumi, tā teikt, gandrīz ar policistu acīm, jo videokameras piestiprinātas pie viņu galvām.

Nakts vidū policisti traukušies uz Bolderāju, kur Stūrmaņu ielā tik tikko notikusi ielaušanās kāda veikala telpās. Tā kā policisti notikuma vietā ieradušies tikai divu minūšu laikā, viņi apzinājās, ka ieejot ēkā var aci pret aci sastapties ar noziedznieku vai pat noziedzniekiem.

Telpās nevienu neizdodas atrast, tādēļ vīri dodas ārā, kur sastopas ar policijas izsaucēju. Viņš, kā izrādās, zina, kurš tad vainojams notikušajā. Tā esot kāda jauna sieviete, ar kuru viņš tik tikko braucis pēdējā autobusā uz Bolderāju.

Rūpīgāk ielūkojoties tumsā, likumsargi pamanījuši jau minēto sievieti, kura, būdama kaila un rokās turot kādu apģērba gabalu, strauji tuvojusies izejai. Pārmijot pāris vārdus, likumsargi sapratuši, ka sieviete nav agresīvi noskaņota, tādēļ viens no inspektoriem devies viņai pretī un darījis visu, lai šo neierasto situāciju kā vērstu par labu. Sieviete nodota mediķu aprūpē, taču viņas izturēšanās neliecināja par to, ka viņa būtu rūdīta noziedzniece.

Protams, informācija par notikušo nodota arī kolēģiem no Valsts policijas, kuri pēcāk, saņemot mediķu atzinumu par sievietes veselības stāvokli, lems par tālāko šīs lietas attīstību un iznākumu.

 

Lasi vēl