Raidījums “Degpunktā” noskaidrojis, kam piederējusi zeme, kurā aprakta automašīna ar cilvēka līķi

Komentāri

Ziņa par Aizputē atrastā vīrieša līķi zemē apraktā automašīnā zem šķūņa raisījusi diskusijas nu vairs ne tikai Aizputes robežās. Kamēr policija meklē vainīgos informācijas noplūdē un plašākus komentārus par izmeklēšanu sniegt nevēlas, kā vien to, ka uzsākts kriminālprocess par slepkavību, raidījums “Degpunktā”skaidroja, kam piederēja īpašums laikā, kad Aigars Zikmanis pazuda bez vēsts.

Aizputē atrasts pirms 17 gadiem pazuduša vīrieša līķis. Viņš bija aprakts savā auto zem šķūņa

Runājoties ar vietējiem iedzīvotājiem Aizputē, teju ik viens kaut ko ir dzirdējis par pilsētas apkārtnē izrakto automašīnu un vīrieša mirstīgajām atliekām tajā. Baumas un visdažādākie nostāsti šeit klīst jau kopš brīža, kad Aigars Zikmanis 2000. gada nogalē iekāpa savā zilajā ”Audi Coupe” automašīnā un aizbrauca uz neatgriešanos.

Kam pieder zeme, kur atrasts līķis?

Kopš 2015. gada 5. jūnija zemes īpašnieks ir mežkopības un citu ar mežsaimniecību saistītu darbību veicējs SIA ”CN AGRO”. Pirms tam sešus gadus zeme piederēja SIA ”JTC” – ceļu un tiltu būves uzņēmumam. No 2007. līdz 2009. gadam īpašniece bija kāda Vita Gūtmane, kura zemi iznomāja kādai Gaidai Zvirbulei. Tālāk jau esam nonākuši līdz Aigara draugam Mārim Avižus, kurš 2007. gada 31. jūlijā atjaunoja tiesības uz zemi, bet pirms 2007. gada īpašumā, visticamāk, dzīvoja vīrieša tuvinieki. To apstiprina arī Aizputes iedzīvotāji, kuri viņus pazina. Oficiāli savu tiesisko atjaunošanu zemes īpašums piedzīvoja 1996. gada 28. augustā ar Aizputes pagasta zemes komisijas atzinumu.

Foto

Visbiežāk izskan runas par kādu vīrieti, kurš deklarēts turpat netālu

Māra Avižus vārds saistībā ar īpašumu izskan gan sarunās ar vietējiem, gan sociālo tīklu komentāros. Raidījuma “Degpunktā” iegūtā informācija liecina, ka vīrietis ir deklarēts turpat Aizputes pagastā, ļoti netālu no nozieguma vietas. Viņu uzmeklēt, lai aprunātos par tā laika notikumiem, gan neizdodas.

Policijas izmeklēšana Aigara pazušanas lietā jau vilkusies 17 gadus un nu jācer, ka nebūs nepieciešams tikpat ilgs laiks, lai nostāstiem apvītā slepkavība beidzot tiktu atrisināta. Šādiem noziegumiem noilguma nav.

Skaties video!

Lasi vēl