Komentāri
Pusaudžiem ballīte sākas pirtī, bet beidzas – policijas iecirknī
F64

Sestdienas, 29. aprīļa, naktī īsi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu iekšpagalmu Aleksandra Čaka ielā. Izsaucējs izteica pretenzijas pret jauniešu bariņu, kuri pagalmā trokšņoja un traucēja naktsmieru apkārtējiem iedzīvotājiem.

Ierodoties notikuma vietā, sastapti vairāki jaunieši, no kuriem daži bija manāmā alkohola reibumā. Pusaudži pastāstīja, ka viņi kopā ar biedriem atpūšoties turpat blakus esošajā pirtī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat viņi apstiprināja, ka aptuveni puse no pirts apmeklētājiem ir nepilngadīgi. Savukārt, ieejot pirtī, tur sastapts viens jaunietis, kurš bija tādā reibumā, ka turpat bija aizmidzis.

Ņemot vērā, ka pusaudžu ballītē bija vairāki desmiti jauniešu, uz notikuma vietu izsauktas vēl divas ekipāžas. Tāpat visi jaunieši informēti, ka tie, kuri ir pilngadīgi, kā arī tie, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu, bet nav alkohola reibumā, drīkst doties prom. Pēc šā paziņojuma daļa jauniešu pēc alkohola reibuma un dokumentu pārbaudēm devās prom.

Kopā ballītē konstatēti 33 nepilngadīgie, no kuriem desmit jaunieši bija reibumā.

Divi no šiem jauniešiem bija tā piedzērušies, ka viņus nācās hospitalizēt, taču pārējiem noformēti protokoli. Visjaunākā iereibusī ballētāja bija vien 12 gadus veca.

Visiem notikumā iesaistītie 16 gadus nesasniegušie pusaudži nodoti vecāku rīcībā.
Ņemot vērā pārkāpumu skaitu, Rīgas pašvaldības policija turpmāk šai pirtij pievērsīs uzmanību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl