Komentāri
Pusaudži izklaidējas uz slēgtās Radio rūpnīcas 10. stāva balkona
FOTO: RPP

Vakar, 28. decembra pēcpusdienā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Imantā, kur vairāki bērni bija iekļuvuši slēgtajā Radio rūpnīcas teritorijā un uzkāpuši uz jumta, atklāj RPP. 

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka, neņemot vērā to, ka teritorija ir norobežota un žogam ir pielikti informatīvi un brīdinoši uzraksti, bērni tajā ir iekļuvuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piebraucot pie centrālās ieejas, pamanīts, ka trīs bērni stāv uz 10. stāva balkona. Pēc brīža viņi nokāpa lejā, kur ieraudzīja policijas operatīvo transportlīdzekli un sāka bēgt. Pārkāpēji palīda zem žoga un izkļuva no rūpnīcas teritorijas. Likumsargi viņus pārtvēra un apturēja.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka divi bērni ir 15 gadus veci, bet viens 13 gadus vecs. Policisti nepilngadīgajiem pārkāpējiem izskaidroja, ka ir aizliegts atrasties saimnieciskajai darbībai neizmantojamās ēkās vai telpās, kā arī būvēs, kuras ir pilnīgi vai daļēji sabrukušas, ja apsaimniekotājs ir nodrošinājis logu un ieejas durvju noslēgšanu pret nepiederošu personu iekļūšanu tajās un izvietojis brīdinājuma zīmes.

Pēc brīža notikuma vietā ieradās RPP bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieki, kuriem 15 gadus vecais zēns pastāstīja, ka mamma viņam atļāvusi pastaigāties.

Viņš saticies ar divām draudzenēm, viena no viņām pierunājusi doties uz rūpnīcu. Zēns paskaidroja, ka durvis neesot bijušas aizslēgtas un viegli nokļuvuši uz ēkas jumta. Tur pāris minūtes pasēdējuši un sapratuši, ka drīz izlādēsies telefoni un nevarēs uztaisīt bildes, tāpēc ātri vien devušies prom.

Telefoniski informēti bērnu vecāki, kuri uzaicināti uz lietas izskatīšanu RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl