Komentāri
Purvciemā zem egles atrasta meklēšanā izsludināta automašīna
FOTO: RPP

Vakar, 7. februārī, Rīgas pašvaldības policisti (RPP) saņēma informāciju no par kādu “Renault” markas transportlīdzekli, kurš ilgstoši bija atstāts stāvēšanai uz ceļa, atklāj RPP. 

Informācija nodota tuvākajai RPP autopatruļai pārbaudei. Kārtības sargi, ierodoties norādītajā adresē, pamanīja zem lielas egles novietotu zaļas krāsas “busiņu”. Pārbaudot transportlīdzekļa datus, konstatēts, ka tas ir izsludināts meklēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl