Purvciemā trešdienas rītā nošauts cilvēks

Pievienot komentāru

Rīgā, Purvciemā, trešdienas rītā nošauts cilvēks, informēja Valsts policijā.

Policijā skaidroja, ka Purvciemā noticis sevišķi smags noziegums un sašauta kāda persona, kura notikuma vietā gājusi bojā.

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) aģentūrai LETA apliecināja, ka mirušā personība ir noskaidrota, bet viņa nodarbošanos neatklāja. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka nošauts futbola aģents Romāns Bezzubovs.

Ministrs gan apliecināja, ka tiek “atstrādātas ātrās versijas” un iekšlietu dienesti strādā ārkārtas pastiprinātā režīmā.

Aģentūra LETA pārliecinājās, ka saskaņā ar sociālajos tīklos ievietotajiem aculiecinieku fotomateriāliem pie “Mēbeļu nama” un sporta kluba “Lemon Gym” atrodas sašauta automašīna “Volkswagen Touareg”, kurai blakus – mirušais. Spēkrata logu stiklos redzamas vairākas, visticamāk, ložu atstātās pēdas. Visticamāk, spēkrats pārvietojies par Gunāra Astras ielu un pēc uzbrukuma piedzīvošanas iztriecies cauri pie minētā tirdzniecības centra un kluba esošās stāvvietas žogam.

Aģentūrai LETA zināms, ka, piemēram, patlaban uz Daugavpils šosejas pie Ogres atrodas vairāki bruņoti policisti, kas pārbauda abos virzienos braucošās automašīnas.

Policija lūdz atsaukties ar videoreģistratoriem aprīkotu automašīnu vadītājus, kuri šorīt laikā no plkst. 6.30 līdz 8.30 brauca pa Gunāra Astras ielu posmā no Dzelzavas līdz Augusta Deglava ielai.

Tāpat policija lūdz, zvanot pa tālruni 110, atsaukties citus, kuri varētu sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju par konkrēto noziegumu. Likumsargi informācijas sniedzējiem sola anonimitāti.