Prostitūtām piedāvāja “jumta” pakalpojumus – atklājas jaunas detaļas par “džentlmeņu klubu” Rīgas centrā

3 komentāri
Prostitūtām piedāvāja “jumta” pakalpojumus – atklājas jaunas detaļas par “džentlmeņu klubu” Rīgas centrā

Prostitūcija Latvijā nav aizliegta, bet nelegālas ir darbības, kas saistās ar starpniecību šajā jomā. Policija nesen aizturējusi piecus vīriešus, kuri labi pelnīja, piedāvājot vairākām prostitūtām “jumta” pakalpojumus gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Līdz ar grupējuma likvidēšanu pielikts punkts arī kāda naktslokāla eksistenci.

Divi Zviedrijas pilsoņi un trīs pašmāju darboņi pirms dažām dienām nonākuši policijas izolatorā, jo aizturēti aizdomās par sutenerismu, ko organizējuši striptīzbārā Rīgas centrā, paši to lepni saucot par “džentlmeņu klubu”.

ONAP 3. nodaļas priekšnieks Armands Lubarts norāda, ka klubs strādājis ļoti konspiratīvi. Klienti sijāti un vērtēti, lai starp tiem neuzrastos kāds ar policista apliecību kabatā.

Neviens no aizdomās turamajiem agrāk nebija nonācis policijas redzeslokā, kas ir visai neparasti, jo teju ik vienā grupējumā parasti kāds ir ar kriminālu bagāžu un pieredzi vienā vai otrā pagrīdes rūpalā.

Trīs aizturētos – divus zviedrus un vienu latvieti, kas ir kluba īpašnieki, tiesa nolēmusi apcietināt. Abi bārmeņi tiesu sagaidīs uz brīvām kājām.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā