Policists veica kreiso pagriezienu, nepārliecinoties, ka pa galveno ceļu neviens nebrauc

Komentāri

Parasti, kad avārijās iesaistīti policisti, kā pirmais, kas tiek pasniegts medijiem, ir ziņa, ka likumsargi braukuši ar iedegtām bākugunīm un skaņas signāliem, parādot, ka policisti automātiski ne pie kā nav vainīgi. Otrdien, 8. augustā, kādā avārijā iekļuvis policists gan nesāka noliegt savu vainu un otra avarējušā auto šoferim pat atvainojās.

Otrdien pusdienas laikā Jurijs ar savu “Volkswagen” brauca pa Kastrānes ielu virzienā no Teikas uz Purvciemu. Krustojumā ar Biķernieku ielu šoferim ceļu aizšķērsoja trafarēts policijas auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • Es braucu no Teikas puses.
  • Un viņi ar bākugunīm?
  • Nē, nebija bākuguņu!
  • Vienkārši tāpat?
  • Jā.

Policists veicis kreiso pagriezienu, nepārliecinoties, ka pa galveno ceļu nebrauc mašīnas. Jurijs saka, – varbūt būtu varējis no negadījuma izvairīties, bet tas bijis pārāk neparedzams. Turklāt, raujot stūri pa labi, viņš ietriektos gājējos vai stabā.

 

Likumsargi neesot savu vainu nolieguši, un Jurijs cer, ka arī gala rezultātā protokolā viss būs korekti!

Kastrānes un Biķernieku, Lielvārdes un Biķernieku, Ieriķu un Lielvārdes, Ieriķu un Stirnu – šie ir tikai daži ielu krustojumi, kuros, braucot pa Teikas mikrorajonu, jābūt īpaši uzmanīgiem, jo reti kura diena paiet bez avārijām minētajās vietās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl