Policistiem veiksmīgs ķēriens – uz karstām pēdām izdodas notvert divus velozagļus

Pievienot komentāru
Policistiem veiksmīgs ķēriens – uz karstām pēdām izdodas notvert divus velozagļus
DEGPUNKTĀ

Velosipēdu zādzības šovasar kļuvušas par noziegumu numur viens visā valsts teritorijā. Kājas pieaugušas jau vairākiem tūkstošiem riteņu, un zagļi nerimst.

Ap pus trijiem naktī Rīgas centrā patrulējošie policisti saņēmuši izsaukumu uz Dārzaugļu ielu, kur tumsas aizsegā kādā ofisu ēkā bija ielauzušies divi garnadži.

Šoreiz veiksme bijusi policistu pusē, un vīriem bija nepieciešamas tikai trīs minūtes, lai ierastos notikuma vietā – brīdī, kad abi ļaundari ar visu guvumu, diviem velosipēdiem, jau centās pamest nozieguma vietu.

Likumsargi pārmeklējuši aizturētos un atklājies, – lai arī viņi bēgot pametuši zagto mantu, kabatās palikuši dažādi rīki, kas izmantoti, lai nozagtu svešos velosipēdus.

Kad abi ļaundari iesēdināti aiz busiņa restēm, policisti devušies atpakaļ uz ēku, kurā sastapuši arī apsargu, kurš bija pamanījis ielaušanos ēkā.

Dežurants atklājis, ka abus kapucēs tērptos vīriešus šajā naktī jau reiz pieķēris klīstam pa tukšajiem gaiteņiem, taču viņi sadzirdējuši saucienus devuši kājām ziņu un pazuduši tumsā. Taču, par lielu pārsteigumu kungam, tikai brīdi vēlāk jau caur citām durvīm abi atkal ielauzušies ēkā un devušies taisnā ceļā uz velosipēdu novietni. Tad nu apsargam, kurš abi veikumu vērojis caur kameras aci, nav atlicis nekas cits, kā par notiekošo ziņot policijai.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!