Komentāri
Policistiem Rīgā ar līdzcilvēku palīdzību izdodas aizturēt narkomānus, kuri centās aplaupīt 11 gadus vecu zēnu
Evija Trifanova / LETA

Otrdien, 6. jūnijā, plkst. 21.30 Valsts policijas Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no aculieciniekiem, kuri apgalvoja, ka tikko divi vīrieši Rīgā, pie Pļavnieku tirgus, centušies aplaupīt kādu zēnu, informē Valsts policija.

Izpalīdzīgais apsardzes darbinieks un garāmgājēji, kuri bija ziņojuši par notikušo, abus ļaundarus aizturēja līdz brīdim, kamēr norādītajā adresē ieradās policisti un viņus nogādāja iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi noskaidroja, ka abi ļaundari zēnu pamanījuši pilsētas sabiedriskajā autobusā. Autobusā vīrieši esot zēnam uzmākušies, tādēļ 11 gadus vecais bērns no transporta izkāpis.

Diemžēl ļaundari neesot likušies mierā un sekojuši zēnam. 1977. gadā un 1982. gadā dzimušie vīrieši, ilgi nevilcinoties, bērnu sagrābuši. Kamēr viens no viņiem zēnu turējis, otrs pārbaudījis viņa kabatas. Kabatās ļaundari atraduši mobilo telefonu un desmit eiro. Pamanot notiekošo, bērnam steidza palīdzēt jau minētie garāmgājēji.

Nolaupītās mantas atrastas pie aizdomās turētajiem un pēc izmeklēšanas darbību veikšanas tiks atdotas cietušajam.

Pašreizējā informācija liecina, ka notikuma brīdī abi vīrieši atradušies narkotisko vielu ietekmē.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Abi vīrieši pašlaik atrodas izolatorā. Valsts policija izsaka pateicību drosmīgajiem nozieguma aculieciniekiem, kuri nepalika vienaldzīgi un steidza aizstāvēt zēnu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl