Policistiem nākas nodzīt trīs pārgalvīgus jauniešus no Buļļupes ledus

0 Komentāru
Policistiem nākas nodzīt trīs pārgalvīgus jauniešus no Buļļupes ledus

Sestdienas pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, apsekojot Buļļupi, pamanīja trīs cilvēkus, kuri atradās uz ūdenstilpes ledus lieguma laikā.

Policisti devās pie pārkāpējiem un konstatēja, ka visu jauniešu vizuālais izskats liecina, ka viņi nav sasnieguši 18 gadu vecumu, turklāt viens no zēniem tobrīd smēķēja elektronisko cigareti.

Jaunieši aizvesti uz krastu, kur veikta personu datu pārbaude un noskaidrots, ka visi pārkāpēji ir 15 gadus veci.

Nepilngadīgajam smēķētājam sastādīti divi administratīvā pārkāpuma protokoli gan par atrašanos uz ledus lieguma laikā, gan par smēķēšanu nesasniedzot 18 gadu vecumu.

Savukārt abiem pārējiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos uz ledus lieguma laikā.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka ziemas periodā pašvaldība ir noteikusi paaugstinātas bīstamības periodu uz pilsētas administratīvajā teritorijā esošo un piegulošās jūras piekrastes publisko ūdeņu ledus. Šajā periodā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts, izņemot tās vietas, kurās ar Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojumu šis ierobežojums atcelts.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par šīs prasības neievērošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 70 eiro.

0 Komentāru