Komentāri
Policistiem ielu noziedzības apkarošanas reidā Ķengaragā izdodas aizturēt narkodīleri un vairākus narkomānus
LETA

Pirmdien, 29. maijā, Ķengaragā ielu noziedzības apkarošanas pasākumu laikā policistiem izdevies aizturēt narkodīleri un narkomānus, informē Valsts policija.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas Ķengaraga, Ogres un Salaspils iecirkņiem Ķengaragā un Pļavniekos veica profilaktiskos pasākumus ielu noziedzības apkarošanai. Reida laikā tika pievērsta pastiprināta uzmanība ar narkotisko un psihotropo vielu apriti saistītu noziegumu, kā arī mantisku noziegumu apkarošanai. Kopā tika pārbaudītas 64 personas un 34 automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķengaragā uz ielas policisti pamanīja vīrieti, kurš izskatījās lietojis apreibinošas vielas. Kratīšanas laikā pie viņa tika atrastas 23 psihotropas iedarbības tabletes.

Saistībā ar notikušo pret 1981. gadā dzimušo aizturēto uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Ja ekspertīzes rezultāti apliecinās, ka viņš tiešām lietojis narkotikas vai psihotropās vielas, viņam administratīvā kārtībā nāksies atbildēt arī par narkotiku lietošanu. Tāpat šis vīrietis jau iepriekš sodīts gan par mantiskiem noziegumiem, gan noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Profilaktisko pasākumu laikā tika aizturēts arī 1976. gadā dzimis vīrietis, kurš izskatījās apreibinājies no narkotiskajām vai psihotropajām vielām. Lai par to pārliecinātos, ir nozīmēta ekspertīze. Arī pret šo personu uzsākta administratīvā lietvedība par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu.

Tāpat policisti notvēra 1981. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš bija izsludināts meklēšanā par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar aizdomām par zādzību likumsargi reida laikā no aizdomīgas personas atsavināja arī velosipēdu. Šobrīd saistībā ar divriteņa izņemšanas faktu uzsākta resoriskā pārbaude.

Šādi reidi ielu noziedzības apkarošanai Rīgas mikrorajonos tiek rīkoti regulāri un tiks organizēti arī turpmāk.

Lasi vēl