Policistiem bija aizdomas, ka ir noticis kas nelāgs: Rīgas centrā likumsargu redzeslokā nonāk divi aizdomīgi tipiņi

8 komentāri

Divi jaunieši tikai ar desmit minūšu intervālu divas reizes spējuši izpelnīties policistu uzmanību un par nakts veikumu, visticamāk, varēs izteikties arī tiesas priekšā.

Pavisam nesen vienu no Vecpilsētas policijas patruļām ielas vidū apturējuši divi jaunekļi. Acīmredzot abiem neko prātīgu tomēr nav izdevies sarunāt, jo tālāko ceļu viņi turpinājuši kājām, bet policisti devušies patruļā. Lai aptuveni pēc desmit minūtēm jau Merķeļa ielā pamanītu visai aizdomīgu ainu.

Lasi vēl:

Policisti pamanīja kādu velosipēda vadītāju, kurš veda pasažieri un brauca pa ielas vidu. Redzot šādu situāciju, policija velosipēdistu apturēja un uzreiz atskārta, ka ir darīšana ar tiem pašiem nupat redzamajiem tipiņiem. Viņi apgalvoja, ka braucamo esot aizņēmušies no kāda “čoma”. Sarunas laikā tika noskaidrots, ka velosipēda vadītājs ir reibuma stāvoklī, tāpēc uz notikuma vietu izsaukta ceļu policija, kuri viņam konstatēja divu promiļu reibumu.

Tāpat, ņemot vērā, ka abu stāsts par velosipēda izcelsmi šķita, maigi sakot, aizdomīgs – policisti par šo sastapšanos ziņojuši arī videonovērošanas centram, lūdzot izpētīt abu gaitas laikā starp pirmo un otro sastapšanos. Kā arī uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas centra iecirkņa darbinieki.

Vakara turpinājumā abi jaunekļi nonākuši Valsts policijas iecirknī, kur, visticamāk, jau tuvākajā laikā tiks ierosināta lieta par divriteņa zādzību. Ja pierādīsies likumsargu aizdomas, vēlme ātrāk nokļūt mājās beigsies ar pavisam kriminālām nepatikšanām.

8 komentāri