Policisti Vecrīgā notver meklēšanā izsludinātu noziedznieku

Pievienot komentāru
Policisti Vecrīgā notver meklēšanā izsludinātu noziedznieku
DEGPUNKTĀ

Trešdienas rītā Rīgas pašvaldības policijas policisti saņēmuši izsaukumu uz Vaļņu un Zirgu ielas krustojumu. Tur, pēc aculiecinieka teiktā, kāds vīrietis krustojumā bija noparkojis savu auto.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka minētajā vietā atrodas automašīna, un tajā sēž arī vadītājs.

Ar vadītāju tika veiktas pārrunas, tika informēts par pārkāpumu, bet vīrietis atbildējis, ka nav automašīnas vadītājs, proti, – persona, ka tur novietojusi automašīnu. Vīrietis teicis, ka gaida automašīnas vadītāju. Līdz ar to policijas darbinieki noskaidroja vīrieša personību nolēma sastādīt administratīvā pārkāpuma protokola lēmumu transportlīdzeklim.

Citiem vārdiem sakot, vīrieša stāsts par to, ka šoferis nav uz vietas, nekādā mērā neglāba un vīri ķērušies pie rakstīšanas, lai auto logā atstātu tā dēvēto “plāksteri”.

Policisti turpinājuši darbu, kad negaidīti rācijā atskanējusi ziņa. Pārbaudot vīrieša personas datus, atklājies, ka pārkāpumi ceļu satiksmē ir vien tīrais sīkums. Izrādījās, ka vīrietis atrodas meklēšanā. Uzzinot, ka tiek aizturēts, vīrietis uzsāka bēgšanu ar kājām. Viens no policijas darbiniekiem uzsāka pakaļdzīšanos ar kājām, otrs ar transportlīdzekli.

Notiekoši redzēja garāmbraucošie Valsts policijas darbinieki, kuri arī uzsāka pakaļdzīšanos vīrietim. Mirkli vēlāk meklēšanā esošais vīrietis tika notverts.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!