Komentāri
Policisti Rīgā uziet ievērojamu marihuānas glabātavu; aizturētais vīrietis, iespējams, tirgojies vairākos Rīgas mikrorajonos
Valsts policija

Piektdien, 26. maijā, veicot sankcionēto kratīšanu, Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti kādā garāžā atrada ievērojamu daudzumu marihuānas, informē Valsts policija.

Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti ieguva informāciju par kādu personu, kura, iespējams, saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Likumsargi, veicot operatīvos pasākumus un izmeklēšanas darbības, noskaidroja, ka Rīgā, Juglas apkaimē, iespējams, kāds vīrietis ievērojamos apjomos glabā marihuānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai pārbaudītu iegūto informāciju, 26. maijā, pulksten 14.30, likumsargi ieradās aizdomās turētās personas mājoklī, kur veica sankcionēto kratīšanu.

Netālu no vīrieša mājokļa atrodas arī viņam piederoša garāža. Pārbaudot garāžu, policisti konstatēja, ka tur glabājas maisi ar aptuveni četriem kilogramiem augu izcelsmes vielas, kas izskatās pēc marihuānas.

Pēc šī fakta konstatācijas, likumsargi turpat aizturēja aizdomās turēto 1978. gadā dzimušo vīrieti, aizturētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Lai precīzi noteiktu izņemto vielu sastāvu un daudzumu, tika nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Pēc ekspertīzes atzinuma noskaidrots, ka maisos atrastās marihuānas tīrsvars ir divi kilogrami.

Policija pašreiz vēl skaidro lietas apstākļus. Iespējams, aizturētais vīrietis marihuānu arī tirgojis vairākos Rīgas mikrorajonos – Sarkandaugavā, Juglā un Teikā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl