Komentāri
Policisti Rīgā aiztur 53 gadus vecu narkodīleri; sievietes dzīvesvietā atsavināti 14 kg tabakas un puskilograms marihuānas
Veicot kratīšanu sievietes dzīvoklī, policisti atrada un atsavināja 544,88 gramus marihuānas, kā arī lielu maisu, kurā atradās 14 kilogrami sasmalcinātas tabakas. (Valsts policija)

Valsts policija saņēmusi informāciju par sievieti, kura savā dzīvoklī Rīgā, Daugavpils ielā, iespējams, tirgo marihuānu, informē Valsts policija.

Piektdien, 11. augustā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām aizdomās turēto sievieti aizturēja brīdī, kad viņa tirgoja narkotikas.

Veicot kratīšanu sievietes dzīvoklī, policisti atrada un atsavināja 544,88 gramus marihuānas, kā arī lielu maisu, kurā atradās 14 kilogrami sasmalcinātas tabakas. Policija skaidro, ka vienas cigarešu paciņas svars ir aptuveni 26 grami, tādējādi atsavinātais maiss ar tabaku ir līdzvērtīgs 535 cigarešu paciņām.

Tāpat policija informē, ka aizdomās turētā 1965. gadā dzimusī sieviete iepriekš nav nonākusi policijas redzeslokā.

Pret sievieti uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un realizēšanu, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Savukārt saistībā ar dzīvoklī atrastajiem tabakas izstrādājumiem ir uzsākta administratīvā lietvedība par akcīzes preču iegādes, realizācijas, uzglabāšanas noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču aprites noteikumu pārkāpumiem. Par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro.

Šobrīd policija skaidro, kur sieviete ieguvusi marihuānu un tabaku, kā arī citus notikušā apstākļus. Aizdomās turētajai sievietei ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Lasi vēl