Policisti Pļavniekos notver izmanīgu automašīnu apzadzēju

0 Komentāru

Naktī galvaspilsētas policisti aizturējuši kādu garnadzi, kurš tumsas aizsegā apzadzis vismaz trīs automašīnas, vēsta “Degpunktā”.

Pagājušajā naktī Pļavniekos patrulējošie policisti nejauši ievērojuši divus automobiļus, kuri, visticamāk, pavisam nesen bija palikuši bez atpakaļskata spoguļiem. Mēģinot saprast, kad un kas īsti noticis, vīri piebremzējuši un ievērojuši arī kādu tumšu stāvu, kas iztālēm nozudis aiz daudzstāvu nama stūra.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš stāsta, ka par minēto faktu paziņots dežūrdaļai, kā arī talkā piesaistīta blakus esošā Vidzemes pārvaldes auto patruļas ekipāža. Pārmeklējot apkārtni, viena no patruļām pamanīja aprakstam atbilstošu vīrieti, kurš, pamanot policiju, muka iekšpagalmos, mēģinot paslēpties.

Lai arī tuvējā apkaimē atradušās vairākas policijas ekipāžas, kuras pārbaudījušas ik katru pretimnācēju – ļaundaris izrādījies ļoti izmanīgs un vairākkārt pavīdējis pie horizonta, taču tad jau atkal izgaisis.

Apskatot iekšpagalmus, policija pie viena no namiem pamanīja mugursomu ar trīs automašīnu atpakaļskata spoguļiem tajā iekšā.

Inspektori par šo atradumu ziņojuši Valsts policijai un secinot, ka ļaundaris tomēr ir aizlaidies, gaidījuši kriminālpolicistu ierašanos. Līdz aptuveni desmit minūtes pēc tam viens no kārtības sargiem, kurš lēnā solī apstaigāja apkārtni, zem vienas no automašīnām pamanījis ko aizdomīgu un tumsā paspīdinājis lukturi.

Zem automašīnas atrasts paslēpies par zādzībām aizdomās turētais vīrietis, kurš aicināts izlīst laukā un pats atzinās trīs automašīnu apzagšanā, kurām nozagti atpakaļskata spoguļi. Par vienu no zādzībām vīrietis pastāstīja sīkāk. Tālāku apstākļu noskaidrošanai vīrietis nodots Valsts policijas darbiniekiem.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Jauniešiem neierakstīšanās līkumā ar nomas auto rezultējas avārijā

Zaglis nespēj rimties pat pēc aizturēšanas un atgriežas notikuma vietā

Veselības problēmu dēļ šoferis nenovalda auto un ietriecas veikala apmeklētāju spēkratos

Trīs mazi bērni vairākas dienas pavada pusbadā

Pļavnieku avārijā mirušās meitenes tēvs uzskata, ka jāatbild ne tikai šoferim, bet visiem, kuri atradās automašīnā

Bez aculiecinieka tūlītējas ziņošanas uz Daugavas ledus aizmigušais varētu nebūt starp dzīvajiem

Neadekvātu vīrieti izvizina uz automašīnas motora pārsega

Ugunsgrēkā Bolderājā bojā iet pensionāre

Policisti Pļavniekos notver izmanīgu automašīnu apzadzēju

Ķengaragā liesmas iznīcina divas automašīnas

Uz gājēju pārejas notriec ģimeni. Bērnam uz mirkli apstājas sirdsdarbība

Nezināms ļaundaris pārdur automašīnu riepas