Policisti pieķer zagli, kurš ar cirvi mēģina atlauzt velosipēda slēdzeni

Pievienot komentāru
Policisti pieķer zagli, kurš ar cirvi mēģina atlauzt velosipēda slēdzeni
DEGPUNKTĀ

Ko jūs ņemtu talkā, ja pazaudē velosipēda saslēdzēja atslēgu? Kāds vīrietis naktī mēģina izskaidrot policistiem, ka tam vislabāk izmantot cirvi. Problēma šajā stāstā ir vien tā, ka saslēgtais braucamais nebija viņa.

Kā raidījumam “Degpunktā” pastāstīja Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes galvenais inspektors Mārtiņš Ķipurs, policisti saņēmuši izsaukumu uz Elizabetes ielu, kur vienā no nama pagalmiem atradās aizdomīga persona, kas, iespējams, mēģina nozagt velosipēdu. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja vīrieti, kurš ar cirvi mēģināja atlauzt velosipēda slēdzeni.

Inspektori aizdomīgo tipiņu saslēguši rokudzelžos un sākuši viņu iztaujāt par šādas rīcības motīviem, un atbilde patiesi pārsteigusi. Vīrietis klāstījis, ka tas esot viņa braucamrīks, kuram salūzusi slēdzene un viņš jau no trijiem dienā cenšoties to uzlauzt. Turklāt arī kāds nama iedzīvotājs, kurš izdzirdējis klaigāšanu pagalmā, bija pienācis palūkoties pie loga, vien noteicis, ka, iespējams, aizturētais mitinoties kur kaimiņos, jo liekoties kaut kur redzēts.

Tomēr laikā, kamēr policisti vēl centušies izdibināt, vai izdevies aizturēt zagli, vai tomēr noticis kāds pārpratums, patiesību atklājis kāds angliski runājošs kungs, kurš iznācis no kāpņu telpas un devies taisnā ceļā pie divriteņa.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!