Policisti notver aizdomīgu tipiņu, kurš slapstās pa “Maskačku”

1 komentārs
Policisti notver aizdomīgu tipiņu, kurš slapstās pa “Maskačku”

Policisti, patrulējot naksnīgajā Maskavas forštatē, ievērojuši kādu kompāniju, kas klīdusi pa tukšajām ielām. Lai arī treniņtērpos ģērbtie vīrieši ne ar ko nav izcēlušies, vienam no gājējiem tomēr nav izturējuši nervi un viņš negaidīti meties bēgt.

Pāris minūtes pirms pusnakts gar Miera dārzu patrulējošā policijas ekipāža pamanījusi kādu trijotni. Divi no vīriešiem, iztālēm ieraugot policijas auto, mierīgi turpinājuši savu ceļu, savukārt trešais pavēries apkārt un tad steigšus nozudis kādā tumšā iekšpagalmā.

Protams, šāda rīcība kārtības sargos pamodinājusi mednieka instinktu, un inspektori metušies pa pēdām aizbēgušajam. Tomēr drīz vien, pārmeklējot kluso nostūri, ne no kurienes izniruši arī abi aizbēgušā draugi, kuri mērķtiecīgi sākuši, tā teikt, pīties pa kājām policistiem un darījuši visu, lai novērstu vīru domas no nozudušā tipiņa.

Kad likuma sargiem beidzot izdevies noskaidrot tramīgā tipiņa personas datus, atklājies arī patiesais viņa neparastās uzvedības iemesls – tiesa vīrietim par kādiem iepriekš paveiktiem noziegumiem jau piemērojusi apcietinājumu un viņš, visticamāk, apzinājās, ka jebkura sastapšanās ar policiju viņam beigsies cietumā. Šoreiz, gan jāteic, paša uzvedība arī iegāzusi un tā arī noticis – pēc šīs tikšanās, aizturētajam kādu laiku nu nāksies dzīvot valsts maizē.

1 komentārs