Komentāri
Policisti Ķengaragā konfiscē iespaidīgu ieroču arsenālu – tostarp rokas granāta un automātiskais ierocis
Valsts policija

Otrdien, 13. jūnijā, un trešdien, 14. jūnijā, Valsts policija saistībā ar nelikumīgo ieroču apriti Ķengaragā veica astoņas sankcionētās kratīšanas, informē Valsts policija.

Pārbaužu rezultātā tika izņemts ievērojams skaits nelegālo šaujamieroču, to sastāvdaļu un munīcijas. Kopumā tika aizturētas trīs personas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Ķengaraga iecirkņa policija sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām ieguva informāciju par diviem vīriešiem, kuri, iespējams, saistīti ar nelegālo ieroču apriti.

Lai pārbaudītu iegūto informāciju, 13. jūnijā policisti ieradās aizdomās turēto personu mājokļos Ķengaragā, kur veica sankcionēto kratīšanu. Šī procesa ietvaros kopumā tika veiktas piecas kratīšanas – trīs mājokļos, garāžā un automašīnā.

Pārbaudot aizdomās turēto vīriešu īpašumus, policisti atrada un izņēma 173 dažādu kalibru patronas, rokas granātu, divus šaujamieročus, ieroču stobrus, klusinātāju un rokas ložmetēju. Pēc šā fakta konstatācijas likumsargi nekavējoties abus vīriešus aizturēja.

Aizturētie jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par nelegālo ieroču apriti. Abi likumpārkāpēji pašlaik atrodas izolatorā.

Tāpat, realizējot citu operatīvo informāciju, Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti nonāca pa pēdām personai, kura arī nelikumīgi glabā šaujamieročus un to sastāvdaļas.

14. jūnijā šī procesa ietvaros tika veiktas trīs sankcionētās kratīšanas, tostarp aizdomās turētā dzīvesvietā un viņa radinieku mājoklī. Pārbaudes rezultātā likumsargi atrada un izņēma divas 6.35 kalibra pistoles, šaujamieročus un to sastāvdaļas kā arī 83 dažādu kalibru patronas.

Aizdomās turētais vīrietis tika aizturēts un nogādāts iecirknī. 1980. gadā dzimušais vīrietis jau agrāk sodīts par ieroču nelikumīgu glabāšanu.

Saistībā ar abiem gadījumiem pret likumpārkāpējiem uzsākts kriminālprocess par šaujamieroču, šaujamieroču sastāvdaļu, munīcijas un sprāgstvielu glabāšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas. Par šo noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl