Policisti Daugavpilī atsavina 30 tonnas dīzeļdegvielas

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde operatīvās informācijas apstrādes laikā atklājusi pārkāpumus, kuru rezultātā konfiscēti 30 000 litri dīzeļdegvielas, divi kravas transportlīdzekļi un aizturētās divas personas.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • z

  z

  30 tonnas ir puse no dzelzceļa cisternas... tātad pārliešana notika no kādam ārzemniekam piederošā dzelzceļa transportlīdzekļa un vietējam piederošo transportlīdzekli...
  dzelzceļa lokomotīve tomēr patērē mazliet vairāk degvielas, kā autotransports... tā ka par tilpumiem nav jābrīnās... es tik brīnos, kad tad mūsu vilcienus ir sākuši izpārdot... te privātais dīzelis... pirms pāris mēnešiem esesā elektrovilciens tirgojās... interesanti ko vēl mūsu valdības ūdensgalvas ir jau paspējušas notirgot, tautai nezinot?
 • Sandra Raudule

  Sandra Raudule

  Malači!Ta tik turpināt... Tad arī lietas,laikā atklāsies amatpersonas un visi pārējie,šāda tipa pasākumos,iesastītie!Kas pierādījās jau uz Ukrainas robežas!👌😊

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!