Policisti Daugavpilī atsavina 30 tonnas dīzeļdegvielas

2 komentāri
Policisti Daugavpilī atsavina 30 tonnas dīzeļdegvielas
VALSTS POLICIJA

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde operatīvās informācijas apstrādes laikā atklājusi pārkāpumus, kuru rezultātā konfiscēti 30 000 litri dīzeļdegvielas, divi kravas transportlīdzekļi un aizturētās divas personas.

Kā portālu Skaties.lv informē Valsts policija, reaģējot uz iegūto informāciju, 17. februārī likumsargi Daugavpilī veica kādas publiski nepieejamas teritorijas apskati. Pārbaudes laikā atklāta nelikumīga degvielas pārsūknēšana no ārvalstīs reģistrēta transportlīdzekļa uz Latvijā reģistrētu kravas transportlīdzekli.

Veicot dokumentu pārbaudi, likumsargi atklāja, ka tie ir viltoti un neatbilst parvadājamajai kravai.

Uz vietas tika aizturētas divas personas – 1984. gadā dzimis vīrietis, kurš nav Latvijas republikas pilsonis un 1972. gadā dzimis Latvijas pilsonis. 1984. gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Par doto faktu uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 220.1 panta 1. daļas par nelikumīgu naftas produktu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) un realizāciju par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.