Policisti aiztur “Volvo” lukturu zagli, kurš apskādējis vairākus auto

1 komentārs
Policisti aiztur “Volvo” lukturu zagli, kurš apskādējis vairākus auto
EKRĀNUZŅĒNUMS

Rūdītu “Volvo” markas spēkratu apskādētāju trešdien izdevies aizturēt Valsts policijas Zemgales iecirkņa darbiniekiem. Kāds jauns vīrietis zadzis lukturus, paveicot teju desmit noziegumu. Zaglis iecienījis konkrēto spēkrata marku, jo tās lukturi esot visvieglāk un ātrāk izņemami.

Pirms aptuveni gada jums stāstījām par garnadžu ”uzvaras gājienu” Rīgas mikrorajonos. Noziedzniekiem bija izdevies paveikt vairākas zādzības, neviena nepieķertiem. Viens vai vairāki zagļi bija specializējušies automašīnu lukturu izzagšanā, īpaši iecienot ”Volvo” markas spēkratus. Arī mūziķis Hamidreza no grupas ”Dagamba” kļuva par šo noziedznieku upuri pērnā gada martā Imantas apkaimē.

Pēc pāris dienām Purvciemā māmiņa Aiva no rīta devās uz savu automašīnu, kas bija novietota pagalmā, un sastapās ar nepatīkamu pārsteigumu. Arī viņas ”Volvo” bija nekaunīgi apskādēts.

Šķiet, ka beidzot ”Volvo” īpašnieku nedienas vismaz uz kādu brīdi varētu beigties. Vakar policijai izdevās aizturēt divdesmit trīs gadus vecu vīrieti, kas atzinās, ka veicis gandrīz desmit lukturu izzagšanas no konkrētās markas automašīnām.

Policija apstiprina, ka tieši ”Volvo” spēkratu lukturu izņemšana rūdītam noziedzniekam ir viegls darbs un tāpēc markas īpašniekiem būtu īpaši jāuzmanās.

Par vairākām zādzībām aizturētajam jaunietim draud cietumsods līdz diviem gadiem.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā