Policisti aiztur jaunekli, kurš ar “aizdomīgu pulverīti” kabatās minas pa kupenām ar sieviešu velosipēdu

Sniegotā februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes policisti ceļā uz Vecmīlgrāvi pamanījuši kādu gadalaikam visai netipisku skatu – jaunekli, kurš visai steidzīgi ar nelielu sieviešu velosipēdu minies pa piesnigušo ietvi. Ņemot vērā vēlo nakts stundu un jaunekļa izskatu, inspektori nolēmuši piestāt.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Andis

  Andis

  Keriet Miljonu zaglus kas aplaupa Valsti , vec genocidu pret tautu , iznicina un kimiko cilvekus ar antibitikam un audzejiem Galas istradajumos . A te noker parastu zagli ko vajag radit pa telvizoru visai Latvijai.
 • Liepu Sendra
  • Eriks.

   Eriks.

   Nenem galva vinus.Vini tac ir slimi cilvecini.Redz pat armija tadus nenem,ko tad no tadiem var sagaidit.Tadi pat pie stiena 10 reizes nespetu pievilkties,kur nu vel 50 reizes pietupties,un 4 kilometrus noskriet.Tadi tikai savac atkritumus,un sava laba iegust TUBERKULOZI,KASKI,VENERISKAS SLIMIBAS.DREBJU UTIS.Talab jau tas sievietes muk no tadiem prom.
 • Raivo Kalējnieks

  Raivo Kalējnieks

  It kā riteņbraucējs, bet beigās pēc RPP pārbaudes. Izrādās krievvalodīgais narkomāns ar zaktu sieviešu holandiešu velosipēdu minamies no Sarkandaugavas puses jau zem dozes. Ar vairākām neaizsāktām špricēm kabatā sakot ka minoties pie draudzenes. Diezgan spēcīgu argumentu, ka tās redz neesot narkotikas.
  • Kristella Neilande

   Kristella Neilande

   Raivo Kalējnieks aaaaa.... labs! ????? - tā ir glikoze, ko viņam palūdza nopirkt... ?????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!