Policisti aiztur jaunekli, kurš ar “aizdomīgu pulverīti” kabatās minas pa kupenām ar sieviešu velosipēdu

5 komentāri
Policisti aiztur jaunekli, kurš ar “aizdomīgu pulverīti” kabatās minas pa kupenām ar sieviešu velosipēdu

Sniegotā februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes policisti ceļā uz Vecmīlgrāvi pamanījuši kādu gadalaikam visai netipisku skatu – jaunekli, kurš visai steidzīgi ar nelielu sieviešu velosipēdu minies pa piesnigušo ietvi. Ņemot vērā vēlo nakts stundu un jaunekļa izskatu, inspektori nolēmuši piestāt.

Lai arī vīrietis centies saglabāt mieru, policisti ievērojuši, ka uzrunātais nedaudz nervozē. Turklāt arī policijas datubāzēs redzētais liecinājis, ka šī nav pirmā naksnīgā minēja sastapšanās ar policiju.

Drīz vien atklājies, ka velobraucēja kabatās ir ne vien pāris šļirces – līdzās tām iegūluši arī vairāki maisiņi ar balta pulvera atliekām, kā arī viens pilns iepakojums.

Ņemot vērā konstatēto, vīrietis tika aizturēts un kopā ar visām mantām nogādāts Valsts policijas iecirknī, kur nodots tālākai apstākļu noskaidrošanai.

Tāpat policisti tajā vakarā nolēmuši izsekot sniegā redzamos velosipēda pēdu nospiedumus.

Velosipēda pēdas policistus aizvedušas līdz kādam Sarkandaugavas namam, taču tajā tā arī nav izdevies atrast acīmredzamas nozieguma pēdas, tādēļ policisti par šo atklājumu ziņojuši kolēģiem Valsts policijas Ziemeļu iecirknī.

Kā noskaidroja raidījums “Degpunktā”, pret naktī aizturēto jau ierosināta lieta par aizdomīgo kabatu saturu, un baltais pulverītis jau nodots ekspertīžu veikšanai. Tāpat, – ja kāds vai kāda iepriekš minēto sieviešu velosipēdu atpazīst kā savu, policisti aicina nekavējoties vērsties Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī.

TOP komentāri

 • Eriks.
  +1 +1 0

  Eriks.

  Nenem galva vinus.Vini tac ir slimi cilvecini.Redz pat armija tadus nenem,ko tad no tadiem var sagaidit.Tadi pat pie stiena 10 reizes nespetu pievilkties,kur nu vel 50 reizes pietupties,un 4 kilometrus noskriet.Tadi tikai savac atkritumus,un sava laba iegust TUBERKULOZI,KASKI,VENERISKAS SLIMIBAS.DREBJU UTIS.Talab jau tas sievietes muk no tadiem prom.
 • Andis
  +1 +1 0

  Andis

  Keriet Miljonu zaglus kas aplaupa Valsti , vec genocidu pret tautu , iznicina un kimiko cilvekus ar antibitikam un audzejiem Galas istradajumos . A te noker parastu zagli ko vajag radit pa telvizoru visai Latvijai.
 • Kristella Neilande
  +1 +1 0

  Kristella Neilande

  Raivo Kalējnieks aaaaa.... labs! ????? - tā ir glikoze, ko viņam palūdza nopirkt... ?????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl