Policijas modrā acs visu redz – trīs “varoņi” gājēju tunelī piekauj nejauši sastaptu pretimnācēju

25 komentāri
Policijas modrā acs visu redz – trīs “varoņi” gājēju tunelī piekauj nejauši sastaptu pretimnācēju

Galvaspilsētas kārtības sargi notvēruši trīs jaunekļus, kuri gājēju tunelī pamatīgi “apstrādājuši” kādu nejauši sastaptu pretimnācēju. Visticamāk, jaunā vīrieša lielākais grēks bravūrīgo jaunekļu acīs bijis tas, ka viņš nav iedevies cigareti lecīgākajam no trijotnes.

Ceturtdienas naktī galvaspilsētas video novērošanas centra darbinieki gājēju tunelī pie Vecpilsētas pamanījuši ķīviņu, kurā bija iesaistīta kāda jauniešu trijotne un nejaušs pretimnācējs.

Acīmredzot jauniešu starpā negaidīti notikusi asa vārdu pārmaiņa, kas beigusies ar dūru un kāju izvicināšanu, pēc kuras viens no ķildniekiem sakumpis uz grīdas, bet trijotne metusies bēgt. Ziņa par šo notikumu vienlaikus nodota divām policijas ekipāžām, un Latgales pārvaldes darbinieki traukušies pie piekautā, savukārt kolēģi no Centra pārvaldes, uzklausot video centra darbinieku norādes, jau Vecrīgā panākuši uzbrucējus.

Sākotnē trijotne savu vainu noliedza un sacījās, ka neko neesot izdarījuši, bet cietušais vainīgos atpazina un sniedza liecību.

Ja divi no uzbrucējiem bijuši pilngadīgi un mājup devušies vien ar protokolu kabatā un pārdomām par to, kā beigsies šis incidents, vēl nepatīkamākā situācijā nonācis trešais, vien 16 gadus vecais, uzbrucējs. Viņš nakts vidū policijas pavadībā nogādāts mājās, kur nodots vecāku rokās. Ņemot vērā, ka nepilngadīgais, sastopoties ar policistiem, bija alkohola apreibumā, pret viņa vecākiem var uzsākt vēl vienu administratīvo lietu.

25 komentāri