Policija saņem ziņu par diviem aizdomīgiem vīriešiem – saprotot, ka briest nepatikšanas, viens “ņem kājas pār pleciem”

2 komentāri
Policija saņem ziņu par diviem aizdomīgiem vīriešiem – saprotot, ka briest nepatikšanas, viens “ņem kājas pār pleciem”
Foto: Ekrānuzņēmums

Pateicoties tikai vienam aculiecinieka uzņemtam foto, kārtības sargiem izdevies notvert kādu kompāniju, kas saistīta ar tirdzniecības centra apzagšanu.

Ceturtdien, galvaspilsētas kārtības sargi ar mobilās lietotnes palīdzību saņēmuši foto attēlu, kas uzņemts galvaspilsētas sabiedriskajā transportā. Policistiem iesūtīta informācija, ka 1. tramvajā no Teikas uz centru dodas divi vīrieši, kuriem, kā pamanījis aculiecinieks, ir soma, kurā ievīstīta folija un tajā ir divas saulesbrilles ar veikala magnētiem.

Saprotot, ka aculiecinieks visticamāk piefiksējis kādas zādzības sekas, uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas patruļa, kā arī, piesaistīti pilsētas videonovērošanas centra darbinieki. Drīz vien abas personas tika atpazītas un sekoja norādījumi auto patruļām, kur šos vīriešus varētu pārtvert. Viens no patruļas policistiem, kurš devās abus meklēt ar kājām, vīriešus sastapa, apstādināja un sākotnēji, lai neradītu aizdomas un personas nesāktu mukšanu, ar viņiem tika veiktas pārrunas par to, ka viņi šķērsojuši pāreju pie sarkanās gaismas.

Policists piefiksējis abu kungu datus, sagaidījis pārinieku un tad apvaicājies arī par fotogrāfijā redzamo, ar foliju izklāto somiņu un viens no vīriešiem pēkšņi meties bēgt.

Šajā gadījumā, adrenalīns ļāvis bēdzējam tomēr atrauties no vajātāja, taču par labu likuma sargiem nospēlējis tas, ka tuvējā apkaimē jau riņķojušas vairākas policijas ekipāžas un jauneklim, burtiski nebija kur sprukt.

Atgriežoties notikuma vietā un pārbaudot pie vīriešiem esošās mantas atrasta, gan fotogrāfijā redzamā, īpaši sagatavotā somiņa, gan abas brilles, līdz ar to, vienam no aizturētajiem neatlika nekas cits, kā atzīties, ka viņš aptuveni 300 un 180 eiro vērtos aksesuārus nozadzis un vēlāk nodevis tos savam draugam. Līdz ar to, abi aizturēti un nonākuši Valsts policijas Rīgas Brasas iecirknī, kur par šo zādzību ierosināta krimināllieta.

2 komentāri