Policija sākusi kriminālprocesus par Liepājas pusē vīriešiem nodarītiem miesas bojājumiem

Pievienot komentāru
Policija sākusi kriminālprocesus par Liepājas pusē vīriešiem nodarītiem miesas bojājumiem
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesus par Liepājas pusē vīriešiem nodarītiem miesas bojājumiem, informēja VP.

Piektdien, 23. oktobrī, VP tika saņemta informācija par to, ka Liepājā kādā dzīvesvietā ticis sadurts vīrietis. Vīrietis ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību, un patlaban turpinās izmeklēšana.

Savukārt svētdien, 25. oktobrī, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika saņemta informācija par Vaiņodē, kādā dzīvesvietā, sadurtu vīrieti.

VP amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu.

Sākotnējā informācija par notikušo Vaiņodē liecina, ka alkohola koplietošanas laikā starp personām izcēlās konflikts, kā rezultātā cietušajam tika nodarīti miesas bojājumi. Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē, savukārt likumsargi notikuma vietā aizturēja personu, kura iepriekš nonākusi redzeslokā par citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā par vidēja smaguma miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.