Policija pieķer dzelzceļa stacijas ”Sarkandaugava” ēkas apzīmētāju

Komentāri

Vakar īsi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz dzelzceļa staciju ”Sarkandaugava”, kur kāds vērīgs garāmgājējs pamanījis jaunieti, apzīmējot dzelzceļa stacijas ēku.

Ierodoties notikuma vietā, apsekota tuvākā apkārtne un pamanīti trīs jaunieši, šķērsojot dzelzceļa sliedes. Divi no jauniešiem, ieraugot policijas tuvošanos, ieskrēja netālu esošajā mežā. Vienu jaunieti policistiem izdevās panākt. Puisim bija ar krāsu nosmērētas drēbes, savukārt rokās viņš turēja maisiņu, no kura pilēja krāsa. Jaunietis neatkarīgi no policistu dotajiem rīkojumiem uzstājīgi vēlējās pamest notikuma vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: pašvaldības policija

Likumsargi pārbaudīja maisiņa saturu, tajā atrasti grafiti zīmēšanai paredzētie priekšmeti un krāsas. Sarunas laikā puisis atzinās, ka meklējis kādu nomaļāku vietu, kur zīmēt grafiti un savu vēlmi izdevies realizēt uz dzelzceļa stacijas ēkas sienas.

Jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sabiedriskās ēkas bojāšanu ar uzrakstiem un zīmējumiem. Likums paredz, ka par šo pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 142 eiro. Tāpat jaunietim, iespējams, būs jāatlīdzina radītie zaudējumi, kas var būt mērāmi pat tūkstošos eiro.

Jāpiebilst, ka policija turpina darbu pie aizbēgušo jauniešu identitātes noskaidrošanas.

Foto: pašvaldības policija

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl