Policija pieķer dzelzceļa stacijas ”Sarkandaugava” ēkas apzīmētāju

Komentāri

Vakar īsi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz dzelzceļa staciju ”Sarkandaugava”, kur kāds vērīgs garāmgājējs pamanījis jaunieti, apzīmējot dzelzceļa stacijas ēku.

Ierodoties notikuma vietā, apsekota tuvākā apkārtne un pamanīti trīs jaunieši, šķērsojot dzelzceļa sliedes. Divi no jauniešiem, ieraugot policijas tuvošanos, ieskrēja netālu esošajā mežā. Vienu jaunieti policistiem izdevās panākt. Puisim bija ar krāsu nosmērētas drēbes, savukārt rokās viņš turēja maisiņu, no kura pilēja krāsa. Jaunietis neatkarīgi no policistu dotajiem rīkojumiem uzstājīgi vēlējās pamest notikuma vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: pašvaldības policija

Likumsargi pārbaudīja maisiņa saturu, tajā atrasti grafiti zīmēšanai paredzētie priekšmeti un krāsas. Sarunas laikā puisis atzinās, ka meklējis kādu nomaļāku vietu, kur zīmēt grafiti un savu vēlmi izdevies realizēt uz dzelzceļa stacijas ēkas sienas.

Jaunietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sabiedriskās ēkas bojāšanu ar uzrakstiem un zīmējumiem. Likums paredz, ka par šo pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 142 eiro. Tāpat jaunietim, iespējams, būs jāatlīdzina radītie zaudējumi, kas var būt mērāmi pat tūkstošos eiro.

Jāpiebilst, ka policija turpina darbu pie aizbēgušo jauniešu identitātes noskaidrošanas.

Foto: pašvaldības policija

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl