Policija pēc gadu ilgas izsekošanas aiztur pedofilu

4 komentāri

Policisti ilgāk nekā pusgadu vākuši pierādījumus un izsekojuši kādu pedofilu, kurš izmantojis pats savus ģimenes locekļus – sievas bērnus. 

Šā gada janvārī Salaspils bāriņtiesa ziņojusi policijai, ka, iespējams, kādā ģimenē notiek seksuāla vardarbība. Uzsākts kriminālprocess, un izmeklētājiem izdevies noskaidrot, ka piecu bērnu ģimenē ir nopietnas problēmas saistībā ar bērnu patēvu.

Policija izmeklēšanas gaitā noskaidroja, ka ģimenē tiešām bijušas vardarbības epizodes, turklāt ne tikai emocionāla, bet arī fiziska un seksuāla rakstura vardarbība konkrēti pret vienu no bērniem.

Trešdien aizdomās par šiem noziegumiem vīrietis aizturēts. Bet jau pirms izmeklēšanas sākšanas – šā gada sākumā – visi bērni tika no ģimenes paņemti un nodoti valsts aprūpē, lai nepieļautu atkārtotu bērnu pakļaušanu vardarbībai.

Šobrīd policijai neatklāj, kas vīrieti pamudinājis veikt šādu noziegumu, taču nevar izslēgt iespēju, ka viņš ticis cietumā seksuāli izmantots, jo tur pavadījis lielu savu dzīves daļu.

TOP komentāri

  • Anna Iveta
    +9 +8 -1

    Anna Iveta

    Pēdējā rindkopa "spridzina".Kāda starpìba, kas pamudināja vìrieti veikt šādas darbìbas?!Śādai rìcìbai nav attaisnojuma un tā ir krimināli sodâma.Pilnìgi neinteresē,vai šis cilvēks iepriekś izcietis sodu vai nekad to nav izcietis u.t.t. Kas var pamudināt seksuāli izmantot bērnus!?-perversas, slimas tieksmes to pamudina un punkts.
  • Anitq Jasikevica

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl