Komentāri
Policija notver garnadzi, kurš Purvciemā apzadzis pārtikas preču piegādātāju
Uzsākot izmeklēšanu, likumsargi noskaidroja, ka mobilais telefons ir ieķīlāts lombardā. Veicot operatīvo darbu, telefons tika nekavējoties izņemts. (Edijs Pālens / LETA)

Valsts policijā jūnija sākumā saņemta informācija par mobilā tālruņa zādzību no atvērtas automašīnas.

Kā informē Valsts policija, par notikušo likumsargiem ziņoja pats cietušais, kurš nozieguma brīdī bija pildījis savus darba pienākumus, piegādājot veikalam pārtikas preces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzsākot izmeklēšanu, likumsargi noskaidroja, ka mobilais telefons ir ieķīlāts lombardā. Veicot operatīvo darbu, telefons tika nekavējoties izņemts.

Pirmdien, 7. augustā, Valsts policija Rīgas Teikas iecirkņa likumsargi aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu aizturēja 1982. gadā dzimušu vīrieti. Pašreizējā informācija liecina, ka telefons ticis nozagts no neaizslēgtas automašīnas brīdī, kad pārtikas piegādātājs savu transportlīdzekli bija atstājis nepieskatītu pie pārtikas veikala, kā rezultātā ļaujot garnadzim brīvi piekļūt noskatītajai mantai.

Aizturētais vīrietis jau vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd aizturētais atrodas izolatorā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl