Policija Ludzā aizturējusi meklēšanā izsludināto zagli

Komentāri
Policija Ludzā aizturējusi meklēšanā izsludināto zagli
Foto: Valsts policija

Valsts policija Ludzā aizturējusi vīrieti, kuru meklēja aizdomās par vairāku zādzību izdarīšanu.

Valsts policija aizdomās par mantiska rakstura noziegumiem – vairāku zādzību izdarīšanu no veikaliem (vairāk nekā 10 epizodes, tajā skaitā ar iekļūšanu) meklēja 1985. gadā dzimušo vīrieti, kurš sestdien, 7. oktobrī, ap plkst. 12.00 Rēzeknē aizbēga no Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes īslaicīgās aizturēšanas vietas pastaigu laukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi ieguva informācija, ka meklētā persona, iespējams, atrodas Ludzā. Informācijas pārbaudei tika veikti operatīvas meklēšanas pasākumi, kuru rezultātā Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki vīrieti trešdien aizturēja.

Pašlaik vīrietim draud kriminālatbildība par bēgšanu no īslaicīgās aizturēšanas vietas. Pēc Krimināllikuma 310. panta 1. daļas par bēgšanu no īslaicīgās aizturēšanas vai ieslodzījuma vietas soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri sniedza atbalstu personas meklēšanā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl