Policija Ludzā aizturējusi meklēšanā izsludināto zagli

Komentāri
Policija Ludzā aizturējusi meklēšanā izsludināto zagli
Foto: Valsts policija

Valsts policija Ludzā aizturējusi vīrieti, kuru meklēja aizdomās par vairāku zādzību izdarīšanu.

Valsts policija aizdomās par mantiska rakstura noziegumiem – vairāku zādzību izdarīšanu no veikaliem (vairāk nekā 10 epizodes, tajā skaitā ar iekļūšanu) meklēja 1985. gadā dzimušo vīrieti, kurš sestdien, 7. oktobrī, ap plkst. 12.00 Rēzeknē aizbēga no Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes īslaicīgās aizturēšanas vietas pastaigu laukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi ieguva informācija, ka meklētā persona, iespējams, atrodas Ludzā. Informācijas pārbaudei tika veikti operatīvas meklēšanas pasākumi, kuru rezultātā Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki vīrieti trešdien aizturēja.

Pašlaik vīrietim draud kriminālatbildība par bēgšanu no īslaicīgās aizturēšanas vietas. Pēc Krimināllikuma 310. panta 1. daļas par bēgšanu no īslaicīgās aizturēšanas vai ieslodzījuma vietas soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Valsts policija pateicas iedzīvotājiem, kuri sniedza atbalstu personas meklēšanā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl