Policija brīdina: Ziema ir “pļaujas laiks” Rīgas kabatzagļiem

Komentāri

Skatoties pēc iedzīvotāju blīvuma, Rīgas centrā notiek visvairāk noziegumu un tieši tādi, kas vērsti pret cilvēka īpašumu un veselību. Ziemas periodā arvien vairāk cilvēku cieš no kabatzagļu uzbrukumiem.

Mēs noteikti ikdienā neievērojam un nemaz nevaram zināt, ka bieži vien sabiedriskajā transportā un publiskās vietās starp mums atrodas policisti, kuri pieskata, lai cilvēki nepaliktu bez savām mantām. Tā īsi pirms Jaunā gada, rīkojot īpašus reidus, izdevies pieķert kādu garnadzi, kurš sabiedriskajā transportā 90 gadus vecai pensionārei no somiņas bija izvilcis maku ar 90 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr vislabprātāk kabatzagļi par upuriem izvēlas ārzemniekus un vecus cilvēkus, kuri uzreiz nespēj apjaust, kas noticis un kam lūgt palīdzību. Ir vēl kāda cilvēku kategorija, kas kabatzagļiem ļoti interesē. Tie ir iereibuši ļaudis. Ne visiem iedzērājiem parasti līdzi ir daudz naudas, bet gadās arī pa kādam biezākam eksemplāram.

Paša kabatzagļa portrets ir vienkāršs – neuzkrītošs vīrietis vai sieviete, par kuriem pārsvarā nevar pateikt, ka viņi dodas zagt.

Policisti brīdina – ziema ir tas gadalaiks, kad kabatzagļi ir īpaši aktīvi. Šis ir viņu pļaujas laiks, jo biezās drēbes un drūzmēšanās telpās, zagļiem dod ievērojamas priekšrocības. Ja tomēr nepaveicas un paliekat bez maka, telefona un vērtslietām, jāziņo policijai. Necentieties paši par katru cenu kabatzagli aizturēt, bet gan iegaumējiet pazīmes, jo gandrīz visi garnadži ir agrāk sodīti un policijai labi zināmi. Viņu notveršana, ja tas nenotiek pa karstām pēdām, ir tikai neilga laika jautājums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl