4 komentāri
Policija brīdina! Rīgas centrā, iespējams, uzdarbojas sieviete, kura ar hipnozes palīdzību izvilina naudu
LETA

Valsts policija šobrīd pārbauda informāciju par sievieti, kura Rīgas centrā, iespējams, no iedzīvotājiem ar suģestijas un hipnozes palīdzību izvilina naudu, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska. 

Policijas rīcībā ir nonākusi informācija, ka Vecrīgā vai tās apkārtnē, iespējams, pie garāmgājējiem pienāk sieviete un uzsāk sarunu, stāstot par it kā pastāvošām briesmām radiniekiem, piemēram, paziņo, ka drīzumā mirs uzrunātā cilvēka bērns. Pēc tam ļaundare pret šoka stāvoklī esošo upuri izmanto suģestiju un hipnozi un pieprasa no cietušā naudu, lai veiktu maģiskus rituālus, kas novērstu it kā draudošo nelaimi.

Arī iepriekš policijas rīcībā bijusi informācija par šāda veida krāpšanām. Šādi noziegumi var tikt īstenoti pēc dažādām shēmām: noziedznieki hipnozes varā esošajam upurim var prasīt atdot makā esošo naudu vai arī pievest pie bankomāta, lai tiktu izņemta nauda, un pat prasīt doties uz banku pēc tās.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un neticēt svešiniekiem, kuri ar maģijas palīdzību sola novērst it kā draudošas nelaimes. Tāpat tiek aicināts atsaukties ikviens, kurš ir cietis no šāda veida noziegumiem vai ir jebkāda cita informācija, kas var noderēt izmeklēšanā. Informēt policiju iespējams, vēršoties tuvākajā iecirknī vai zvanot pa tālruni: 67086265, 67086200 vai 110.

TOP komentāri

 • rausis007
  0 0 0

  rausis007

  tātad tomēr kautkāda ietekme uz cilvēku notiek...viss ir iespējams.....tas viss liek aizdomaties.
 • Janīna
  0 0 0

  Janīna

  Rīgā, Ķengaraga tirgus apkaimē t.i. Maskavas ielā 240/9 mājām arī darbojās sieviete-krāpniece, kura staigā pa dzīvokļiem un piedāvā drēbes it ka no Baltkrievijas. 87-gadīgai tantei izkrāpa visu naudiņu, tagad viņai nav par ko nopirkt pat maizīti, kamēr saņems pensiju. Un nebrīnīšos, ja pensijas dienā viņi nebūs atkal klāt.
 • ome
  0 0 0

  ome

  Eskalt! Viņa tevi pārliecinās paņemt ātro kredītu! Un tu steigsies to arī darīt!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl