Komentāri
Policija aiztur zagļus, kuri no baznīcas centušies nozagt ziedojumu naudu
FOTO: LETA

Vakar, 11. decembrī, pie Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldes darbiniekiem, patrulējot Vecpilsētā, vērsās kāds vīrietis, kurš norādīja uz divām personām, kuras, iespējams, apzagušas baznīcu, atklāj RPP.

Policisti nekavējoties abas personas aizturēja un nogādāja baznīcā, kur tās pārstāve apstiprināja, ka aizturētās personas ir tās pašas, kas mēģināja nozagt naudu no ziedojuma kastēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete pastāstīja, ka precīzi nevar nosaukt summu, kādu personas no ziedojuma kastēm izvilkušas, piebilstot, ka šī nav bijusi pirmā reize, kad tās pašas personas manītas pie ziedojuma urnām, taču vienmēr paspējušas aizbēgt.

No baznīcas saņemts videoieraksts, no kura iegūts trešās notikumā iesaistītās personas attēls, kā arī apstiprinājās, ka aizturētās personas, izmantojot lukturīti un līmlentes strēmeli, centušās apzagt baznīcu.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem aizturētie nodoti turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl