Policija aiztur vietējo “Maugli”, kurš Purvciemā apskādējis vairākas automašīnas

0 Komentāru

Dzīvojot kādā no Rīgas mikrorajoniem, nākas samierināties, ka pie mājas atstātais auto ik pa laikam var ciest no zagļu vai huligānu rokas. Vairāku Purvciema iedzīvotāju transportlīdzekļi naktī uz otrdienu kārtējo reizi tika apskādēti.

Uz nopratināšanu ierodas kā Mauglis ar saplēstu kreklu apsietu ap vidukli. Tā policijas darbiniekus uzjautrina 28 gadus vecs vīrietis, ko otrdienas naktī kārtības sargi aizturēja Pļavniekos. Vīrietis pie daudzdzīvokļu mājas Andromedas gatvē 1 apskādēja vairākus spēkratus.

Jāsecina, ka ap pusnakti vīrietim radās vēlme pēc automašīnas salonā atstātā telefona lādētāja un brillēm. Neko vērtīgāku viņš nebija nozadzis, taču pēc aizturēšanas atklājas citi viņa pārkāpumi.

Policija noskaidroja, ka šis vīrietis jau agrāk nonācis viņu redzeslokā un atradās meklēšanā. Pļavniekos sastaptie iedzīvotāji jau pieraduši no rīta konstatēt, ka automašīnai atkal kaut kas nolauzts vai sabojāts. Viņuprāt, auto jātur garāžā vai jāapdrošina, lai apkārtējo darbības tik sāpīgi nesit pa maciņu.

0 Komentāru