Komentāri

Dzīvojot kādā no Rīgas mikrorajoniem, nākas samierināties, ka pie mājas atstātais auto ik pa laikam var ciest no zagļu vai huligānu rokas. Vairāku Purvciema iedzīvotāju transportlīdzekļi naktī uz otrdienu kārtējo reizi tika apskādēti.

Uz nopratināšanu ierodas kā Mauglis ar saplēstu kreklu apsietu ap vidukli. Tā policijas darbiniekus uzjautrina 28 gadus vecs vīrietis, ko otrdienas naktī kārtības sargi aizturēja Pļavniekos. Vīrietis pie daudzdzīvokļu mājas Andromedas gatvē 1 apskādēja vairākus spēkratus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāsecina, ka ap pusnakti vīrietim radās vēlme pēc automašīnas salonā atstātā telefona lādētāja un brillēm. Neko vērtīgāku viņš nebija nozadzis, taču pēc aizturēšanas atklājas citi viņa pārkāpumi.

Policija noskaidroja, ka šis vīrietis jau agrāk nonācis viņu redzeslokā un atradās meklēšanā. Pļavniekos sastaptie iedzīvotāji jau pieraduši no rīta konstatēt, ka automašīnai atkal kaut kas nolauzts vai sabojāts. Viņuprāt, auto jātur garāžā vai jāapdrošina, lai apkārtējo darbības tik sāpīgi nesit pa maciņu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl