Policija aiztur rūdītu velozagli, kurš tobrīd pārvietojies jau ar citu zagtu velosipēdu

0 Komentāru
Policija aiztur rūdītu velozagli, kurš tobrīd pārvietojies jau ar citu zagtu velosipēdu
Foto: Valsts policija

Šī gada aprīļa vidū Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknī tika saņemts iesniegums par velosipēda zādzību. Veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi 28. maijā aizturēja iespējamo vainīgo personu, kurš tobrīd pārvietojās ar citu velosipēdu, kas arī, visticamāk, bija zagts.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka naktī no 14. uz 15. aprīli kāds vīrietis iekļuvis šķūnī un nozadzis velosipēdu. Likumsargi ieguva videonovērošanas kameru ierakstus un identificēja iespējamo vainīgo personu. Pagājušajā pirmdienā, 28. maijā, viņš tika aizturēts.

Aizturēšanas brīdī vīrietis pārvietojās ar velosipēdu. Tā kā aizdomās turētais nav varējis izskaidrot tā izcelsmi un uzrādīt dokumentus, likumsargiem radās aizdomas, ka tas, visdrīzāk, arī ir zagts. Pārbaudot informāciju par konkrēto velosipēdu, policisti noskaidroja, ka tas tobrīd atrodas meklēšanā Rīgas Brasas iecirknī. Tāpat likumsargi pie vīrieša atrada pulverveida vielu, kas, iespējams, varētu būt narkotiskās vielas. Izņemtajai vielai tika nozīmēta ekspertīze.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas (par zādzību) un 185. panta pirmās daļas (par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu). Tāpat pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu.

Aizturētajam vīrietim 30. maijā tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 Komentāru