Komentāri

Privātmāju ciematos, ja kaimiņos nav labi draugi vai paziņas, jāpaļaujas uz veiksmi vai kādām drošības iekārtām cīņā ar zagļiem, un arī tās ne vienmēr palīdz. Stopiņu novada Dzidriņu ciematā divi sveša īpašuma tīkotāji beidzot pieķerti nozieguma vietā, bet, lai to izdarītu, policistiem kādu brīdi bija jāpasēž slēpnī.

Mēneša laikā Salaspils policijas iecirknī saņemti septiņi iesniegumi par zādzībām Dzidriņu ciematā. Zagļu mērķis lielākajā daļā gadījumu bija tikai viens – zāles pļāvēji. Ievācot ziņas no informatoriem un izanalizējot situāciju, likumsargi sapratuši, ka zagļi nerimsies, kamēr nebūs pabijuši visās apkārtnes sētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd likumsargiem izdevies atgūt daļu nozagtās tehnikas vienību. Kur realizēts viss pārējais, vēl jāskaidro. Dzidriņu iedzīvotāji saka, – katrs tagad sevi sargā kā prot. Vienam suns, otram signalizācija, trešajam kameras, ceturtais paļaujas, ja, kas notiks, apdrošinātāji kompensēs, bet kaut kas jādara ir, citādi zagļi uz ciematu brauc kā uz veikalu pēc maizes.

Vismaz no diviem zagļiem tuvākajā laikā iedzīvotājiem būs miers. Abiem vīriešiem tagad, visticamāk, draud reāls cietumsods, jo šis nav pirmais pārkāpums viņu biogrāfijā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl