Komentāri

Privātmāju ciematos, ja kaimiņos nav labi draugi vai paziņas, jāpaļaujas uz veiksmi vai kādām drošības iekārtām cīņā ar zagļiem, un arī tās ne vienmēr palīdz. Stopiņu novada Dzidriņu ciematā divi sveša īpašuma tīkotāji beidzot pieķerti nozieguma vietā, bet, lai to izdarītu, policistiem kādu brīdi bija jāpasēž slēpnī.

Mēneša laikā Salaspils policijas iecirknī saņemti septiņi iesniegumi par zādzībām Dzidriņu ciematā. Zagļu mērķis lielākajā daļā gadījumu bija tikai viens – zāles pļāvēji. Ievācot ziņas no informatoriem un izanalizējot situāciju, likumsargi sapratuši, ka zagļi nerimsies, kamēr nebūs pabijuši visās apkārtnes sētās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd likumsargiem izdevies atgūt daļu nozagtās tehnikas vienību. Kur realizēts viss pārējais, vēl jāskaidro. Dzidriņu iedzīvotāji saka, – katrs tagad sevi sargā kā prot. Vienam suns, otram signalizācija, trešajam kameras, ceturtais paļaujas, ja, kas notiks, apdrošinātāji kompensēs, bet kaut kas jādara ir, citādi zagļi uz ciematu brauc kā uz veikalu pēc maizes.

Vismaz no diviem zagļiem tuvākajā laikā iedzīvotājiem būs miers. Abiem vīriešiem tagad, visticamāk, draud reāls cietumsods, jo šis nav pirmais pārkāpums viņu biogrāfijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl