Pļavniekos iereibis vīrietis nakts aizsegā sadur vairāku kaimiņu automašīnu riepas

Pievienot komentāru
Pļavniekos iereibis vīrietis nakts aizsegā sadur vairāku kaimiņu automašīnu riepas
EKRĀNUZŅĒMUMS

Nemotivēta agresija – tā varētu nodēvēt kāda vīrieša rīcību Rīgā, Pļavniekos, savā paša sētā bojājot tuvāko kaimiņu automašīnas.

Vismaz astoņiem spēkratiem pārdurtas riepas, līdz ar to šeit nevar būt runas par atriebību kādam konkrēti, domā policija.

Daži Pļavnieku iedzīvotāji, kas mitinās kādā daudzdzīvokļu mājā Ilūkstes ielā, palīdzējuši likumsargiem noķert ļaundari, kurš tumsas aizsegā bija bruņojies ar nazi un vairākām pagalmā stāvošām automašīnām pārdūris riepas.

Incidents noticis ap plkst. 1.00, kad par atgadījumu policijai paziņojis kāds vietējais, kurša izgājis uz ielas uzsmēķēt un pamanījis ko aizdomīgu.

Aculiecinieks ļaundara rokās redzējis auksto ieroci un nolēmis pats ar dzīvību neriskēt, aizturēšanu atstājot policistu ziņā.

Policija aizturējusi riepu dūrēji. Vīrietis bijis reibumā, bet ar likumsargiem viņš komunicējis pieklājīgi, pat uzaicinājis inspektorus savā dzīvoklī, kur atdevis nozieguma ieroci.

Par astoņu automašīnu tīšu bojāšanu sākts kriminālprocess, un, visticamāk, vaininiekam līdz ar sodu, ko piemēros tiesa, būs jācenšas arī vienoties ar kaimiņiem par zaudējumu kompensāciju.