Pļavniekos, aizturot kādu likumpārkāpēju, policisti pamana iespējamu autozagli

0 Komentāru
Pļavniekos, aizturot kādu likumpārkāpēju, policisti pamana iespējamu autozagli

Ceturtdienas pusdienlaikā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki Pļavniekos ievērojuši divus jaunekļus, no kuriem viens rokās turējis grādīga pudeli. Tomēr tas izrādījās tikai sākums vēlāk atklātajām nelikumībām.

Abi bijuši gandrīz nemanāmi, tomēr vīri piestājuši, lai atgādinātu, ka galvaspilsētā tā uz ielas lietot alkoholu ir aizliegts. Protams, sarunas laikā inspektori lūguši abus uzrādīt arī savus dokumentus. Savukārt tas atklājis, ka policisti un viens no jaunekļiem tik drīz viss nešķirsies.

Kolēģi no Valsts policijas izrādīja interesi par vienu no jauniešiem, acīmredzot par kādu iepriekš notikušu gadījumu.

Brīdī, kad policisti jau grasījās uzsākt ceļu uz Valsts policijas iecirkni, kārtības sargu uzmanību piesaistīja kāda jauniešu kompānija. No lielveikala ar piekrautiem maisiem ar alkoholu iznāca bariņš puišu un iesēdās automašīnā. Policists pārbaudīja automašīnas valsts reģistrācijas numuru. Kas pamudināja policistu to pārbaudīt – milzīgie grabošie maisi vai varbūt šofera, vai kāda pasažiera izskats – atliek tikai minēt, taču mirkli vēlāk policists jau pielicis soli, lai neļautu auto pazust no stāvlaukuma.

Aplūkojot automobiļa reģistrācijas apliecību, vīri secinājuši, ka spēkrats pieder kādai kundzītei gados, savukārt šoferis nespēja paskaidrot, kā ticis pie braucamrīka. To iedevis kāds draugs, kura vārdu gan viņš nenosauca.

Puisis tika aizturēts uz aizdomu pamata par transportlīdzekļa nozagšanu.

0 Komentāru