Komentāri

Privātīpašums un īres līgums mūsdienās ir svētas vērtības. Kam visi papīri kārtībā, tas var darīt, ko grib un slaidi uzspļaut uz apkārtējiem. Šādā situācijā nonākuši Sila ielas iedzīvotāji Šķirotavā, kuri izmisīgi cīnās ar kaimiņiem, taču pat policija, šķiet, ir bezspēcīga.

Rīgā, Šķirotavas stacijas rajonā, Sila ielā, ir viena tāda māja, kurā “Degpunktā” komanda viesojusies ne reizi vien. Te notikušas zādzības, skandāli, pat slepkavības, taču pēdējā laikā valdījis relatīvs miers. Toties piektdien “Degpunktā” saņēma vēstuli no kādas skatītājas, kura ziņo šo:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vēlējos iesniegt sūdzību par mājas iedzīvotāju, kura dzīvo Rīgā, Sila ielā 16-52. Persona, dzīvojoša 52. dzīvoklī, ir atbrīvota no cietuma pagājušajā vasarā. Kad ievācās, pirmie divi mēneši bija mierīgi, tad viņa sāka vest pie sevis personas, ar kurām kopīgi lietoja alkoholu un naktīs risināja savas sadzīves problēmas. (…) Katru pusgadu dzīvokļa īrniece maina civilvīru, un sākas viss no jauna. (…) Zināms, ka viņai ir pirmsskolas vecuma bērns, kurš pastāvīgi redz tos skandālus, kautiņus un alkoholiķus, kuri mitinās dzīvoklī. Dzīvoju ar ģimeni šajā pašā stāvā. Mums ir mazs bērns, kuram jāiet skolā. Paši strādājam un jāceļas agri uz darbu.”

Sieviete šo iesniegumu ar lūgumu problēmu risināt nosūtījusi arī policijai. Kamēr likumsargi vēl pārlasa šo papīru, devāmies skaidrot, kā viss izskatās realitātē. “Satiekam mājas iemītniekus, kuri arīdzan pauž neapmierinātību ar notiekošo, taču baidās runāt.

Raidījums “Degpunktā” sazinās ar policiju un noskaidroja, ka uz šo dzīvokli gada laikā braukts 34 reizes. Rezultāta nekāda – veiktas pārrunas, kādu laiku ir miers un viss.

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl