Komentāri

Privātīpašums un īres līgums mūsdienās ir svētas vērtības. Kam visi papīri kārtībā, tas var darīt, ko grib un slaidi uzspļaut uz apkārtējiem. Šādā situācijā nonākuši Sila ielas iedzīvotāji Šķirotavā, kuri izmisīgi cīnās ar kaimiņiem, taču pat policija, šķiet, ir bezspēcīga.

Rīgā, Šķirotavas stacijas rajonā, Sila ielā, ir viena tāda māja, kurā “Degpunktā” komanda viesojusies ne reizi vien. Te notikušas zādzības, skandāli, pat slepkavības, taču pēdējā laikā valdījis relatīvs miers. Toties piektdien “Degpunktā” saņēma vēstuli no kādas skatītājas, kura ziņo šo:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vēlējos iesniegt sūdzību par mājas iedzīvotāju, kura dzīvo Rīgā, Sila ielā 16-52. Persona, dzīvojoša 52. dzīvoklī, ir atbrīvota no cietuma pagājušajā vasarā. Kad ievācās, pirmie divi mēneši bija mierīgi, tad viņa sāka vest pie sevis personas, ar kurām kopīgi lietoja alkoholu un naktīs risināja savas sadzīves problēmas. (…) Katru pusgadu dzīvokļa īrniece maina civilvīru, un sākas viss no jauna. (…) Zināms, ka viņai ir pirmsskolas vecuma bērns, kurš pastāvīgi redz tos skandālus, kautiņus un alkoholiķus, kuri mitinās dzīvoklī. Dzīvoju ar ģimeni šajā pašā stāvā. Mums ir mazs bērns, kuram jāiet skolā. Paši strādājam un jāceļas agri uz darbu.”

Sieviete šo iesniegumu ar lūgumu problēmu risināt nosūtījusi arī policijai. Kamēr likumsargi vēl pārlasa šo papīru, devāmies skaidrot, kā viss izskatās realitātē. “Satiekam mājas iemītniekus, kuri arīdzan pauž neapmierinātību ar notiekošo, taču baidās runāt.

Raidījums “Degpunktā” sazinās ar policiju un noskaidroja, ka uz šo dzīvokli gada laikā braukts 34 reizes. Rezultāta nekāda – veiktas pārrunas, kādu laiku ir miers un viss.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl