Pirmā elektroskūtera zādzība? Policisti aiztur vīrieti, kurš apgalvo, ka braucamrīks vienkārši “mētājies”

12 komentāri
Pirmā elektroskūtera zādzība? Policisti aiztur vīrieti, kurš apgalvo, ka braucamrīks vienkārši “mētājies”

Vēl nebijis precedents policistiem. Pirms pāris dienām likumsargi pirmo reizi dzinuši pēdas kādam ļaundarim, kurš bija nozadzis elektroskūteri – transporta līdzekli, par kuru pirms dažiem gadiem neviens nebija pat dzirdējis.

Visam reiz pienāk pirmā reize, un tā pagājušajā piektdienā Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki pirmo reizi saņēmuši izsaukumu, kas saistīts ar elektroskūteriem. Nelielajiem braucamrīkiem, kas šajā sezonā lieliem soļiem iekaro galvaspilsētu.

Kāda zvanītāja norādes policistus aizvedušas līdz Baložiem, kur vīriem tik tiešām izdevies panākt kādu kungu, kurš pa ceļmalu stiepis kaucošu braucamrīku. Vīrietis sacīja, ka elektrisko skrejriteni esot vienkārši atradis.

Tikai pēc dažām minūtēm notikuma vietā ieradies arī braucamrīka īpašnieks, kuram bija ko teikt, par policistu aizturētā, ”laimīgā atradēja”, veikumu.

Kārtības sargs neslēpj, ka arī policistiem elektroskūteri un ar tiem saistītie pārkāpumi, kā šajā gadījumā, pat noziegumi, ir jaunums, taču aicina būt apdomīgiem. Jo sasitot, sabojājot vai bez atļaujas paņemot ielas malā stāvošu braucmarīku, jūs varat iekulties pamatīgās nepatikšanās.