3 komentāri

Kamēr saimnieki atpūšas pēc svētku brīvdienām un gatavojas uzsākt jaunu darba nedēļu, kāds neliešu bars naktī ielaužas saimniecībā, iedarbina traktoru un pazūd tuvējā ražas laukā. Par nepatīkamu zādzību Ezeres pagastā, kas citiem var kalpot par mācību savu īpašumu apsargāt ar zobiem un nagiem un nesmādēt apdrošināšanu vai video novērošanas iekārtas, lasiet turpmāk.

Uzmanību pierobežas saimniecībām, uzdarbojas zagļi. Brīdināt citus ir vienīgais, ko Egīls un Rasa uzskata par lietderīgu darīt pēc zagļu apciemojuma, jo cerības atgūt nozagto zūd ar katru stundu. Naktī uz pirmdienu no ģimenes saimniecības Grīvaišos aizdzina traktoru. Aizdomas krīt uz zagļiem no Lietuvas.

Saimnieki stāsta, ka šis viņu sētā nav pirmais zagļu apciemojums, taču vērienīgākais gan. Traktora cena ir 60 000 eiro, un nu atliek vien dusmoties uz sevi par tik vērtīgas mantas neapdrošināšanu vai citu drošības līdzekļu neuzstādīšanu.

Tagad saimniecības tehnika tiks pie GPS iekārtām un kaimiņi arvien vairāk uzpasēs viens otru, lai zagļi nepaliktu nesodīti. Lai arī saimnieku nojauta saka, ka traktors jau sen kaimiņzemes bāleliņu rokās, varbūt tomēr ir kāds, kas spēj sniegt lietderīgu informāciju par tā atrašanās vietu. Tā reģistrācijas numurs ir T8923LM. Sazināties ar Egīlu var, zvanot pa tālr.: 29147485.

TOP komentāri

 • A
  +1 +1 0

  A

  Raksta autoram A. Blūmfeldam: lūdzu apskatieties tezaurā, ko nozīmē 'pavīd' un padomājiet, vai tiešām šis vārds iekļaujas kontekstā, kādā esat to ielicis. Labu veiksmi dzimtās valodas apgūšanā!
 • Nn
 • B
  0 0 0

  B

  Raksta autoram ieteiktu arī painteresēties kāda atšķirība starp vārdiem - laupītāji un zagļi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl