3 komentāri

Kamēr saimnieki atpūšas pēc svētku brīvdienām un gatavojas uzsākt jaunu darba nedēļu, kāds neliešu bars naktī ielaužas saimniecībā, iedarbina traktoru un pazūd tuvējā ražas laukā. Par nepatīkamu zādzību Ezeres pagastā, kas citiem var kalpot par mācību savu īpašumu apsargāt ar zobiem un nagiem un nesmādēt apdrošināšanu vai video novērošanas iekārtas, lasiet turpmāk.

Uzmanību pierobežas saimniecībām, uzdarbojas zagļi. Brīdināt citus ir vienīgais, ko Egīls un Rasa uzskata par lietderīgu darīt pēc zagļu apciemojuma, jo cerības atgūt nozagto zūd ar katru stundu. Naktī uz pirmdienu no ģimenes saimniecības Grīvaišos aizdzina traktoru. Aizdomas krīt uz zagļiem no Lietuvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saimnieki stāsta, ka šis viņu sētā nav pirmais zagļu apciemojums, taču vērienīgākais gan. Traktora cena ir 60 000 eiro, un nu atliek vien dusmoties uz sevi par tik vērtīgas mantas neapdrošināšanu vai citu drošības līdzekļu neuzstādīšanu.

Tagad saimniecības tehnika tiks pie GPS iekārtām un kaimiņi arvien vairāk uzpasēs viens otru, lai zagļi nepaliktu nesodīti. Lai arī saimnieku nojauta saka, ka traktors jau sen kaimiņzemes bāleliņu rokās, varbūt tomēr ir kāds, kas spēj sniegt lietderīgu informāciju par tā atrašanās vietu. Tā reģistrācijas numurs ir T8923LM. Sazināties ar Egīlu var, zvanot pa tālr.: 29147485.

TOP komentāri

 • A
  +1 +1 0

  A

  Raksta autoram A. Blūmfeldam: lūdzu apskatieties tezaurā, ko nozīmē 'pavīd' un padomājiet, vai tiešām šis vārds iekļaujas kontekstā, kādā esat to ielicis. Labu veiksmi dzimtās valodas apgūšanā!
 • Nn
 • B
  0 0 0

  B

  Raksta autoram ieteiktu arī painteresēties kāda atšķirība starp vārdiem - laupītāji un zagļi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl