Izmantojot nazi, vīrietis Rīgā apzog degvielas uzpildes staciju

22 komentāri
Izmantojot nazi, vīrietis Rīgā apzog degvielas uzpildes staciju
Ekrānšāviņš no video

Pirmdienas, 20. augusta, vakarā Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu degvielas uzpildes staciju, kas atrodas Rīgā, Valdemāra ielā. Policiju izsaukumu uzpildes stacijas darbinieki, kuri informējuši par pirms brīža izdarītu laupīšanu.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirkņa policisti, kuri noskaidroja, ka pulksten 20.41 degvielas uzpildes stacijas kioskā ir ienācis pagaidām nenoskaidrots vīrietis, aizgājis otrā pusē kasei, no mugurpuses satvēris kasieri, izvilcis nazi un, pielikdams to kasierim pie kakla, prasījis to atvērt. Rezultātā vīrietis nolaupījis 276 eiro un aizbēdzis.

Laupītājs bija ģērbies zilā T kreklā, sportiska stila melnā vestē, melnās biksēs, zilos apavos un cepurē ar nagu.

Noziegumam bijuši vairāki aculiecinieki – veikala apmeklētāji, kuri notikušajā nolūkojušies, bet nav atbilstoši reaģējuši, izsaucot policiju.

Šobrīd saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess, un ļaundara identitātes noskaidrošanai ir ļoti nepieciešamas iedzīvotāju liecības. Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus notikušajai laupīšanai, kā arī personas, kuras atpazīst video redzamo aizdomās turēto vīrieti vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 25496804, 67030630 vai 110.

Video: vīrietis aplaupa degvielas uzpildes staciju

22 komentāri