Komentāri
Pieķerts pusmūža vīrietis, kurš pie skolas mazām meitenēm rādījis dzimumorgānus

12. jūnijā īsi pirms pulksten 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par pusmūža vīrieti, kurš pie kādas skolas bērnu priekšā atkailinājis dzimumorgānus.

Nekavējoties informācija nodota tuvākajai ekipāžai. Policisti, ierodoties notikuma vietā, apsekoja blakus esošo daudzdzīvokļu namu pagalmus, kur sastapa izsaucēju. Vīrietis pastāstīja, ka skolas sporta laukumā uz koka sēdējusi viņa deviņus gadus vecā meita ar draudzeni. Pie bērniem piegājis kāds vīrietis treniņtērpā un sācis rādīt savus dzimumorgānus. Meitenes sabijušās un aizbēgušas uz mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apsekojot tuvāko apkārtni, pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis, kurš, ieraugot likumsargus, centās aizbēgt. Vīrietis aizturēts un aizvests pie operatīvā transportlīdzekļa, kur viņu atpazina meitenes tēvs un arī pati cietusī.

Aizturētais kategoriski noliedza, ka būtu meitenēm atrādījis savus dzimumorgānus. 58 gadus vecais vīrietis nogādāts Valsts policijā, kur par mazgadīgas personas pavešanu netiklībā uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz septiņiem gadiem ilgs cietumsods. Jāpiebilst, ka Valsts policijā noskaidrots, ka vīrietis padomju laikos jau divas reizes sodīts par līdzīgām darbībām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl