1 komentārs

Brīvdienās no sirds atpūtušies arī pilsētas viesi. Dažiem no viņiem gan ballīte beigusies ar negribētu sastapšanos ar policiju un kāds no aizturētajiem pat vīriem draudējis ar raķešu uzbrukumu.

Pēdējo dienu laikā policisti sastapušies ar vairākiem tūristiem, kuri, tā teikt, pāršāvuši pār strīpu. Brīvdienas pēcpusdienā Tērbatas ielā aizturēts kāds Krievijas pilsonis, kurš narkotiku reibumā kļuvis agresīvs.

Drīz vien pēc likumsargu ierašanās izsaukuma vietā, par spīti vīrieša skaļajām lamām un apvainojumiem, likumsargiem izdodas pārkāpēju izvest uz ielas, kur kārtības sargiem tiek veltīta kārtīga žults deva.

Tūrists

Novāc rokas debiliķi! Tūlīt Tev [cenzēts] izdauzīšu! [cenzēts] [cenzēts]! Drīz mūsu raķetes pievērs jūsu [cenzēts].

Saprotot, ka policisti neatkāpsies, vīrietis strauji maina savu taktiku, sāk gausties un pat šņukstēt, līdz sava uznāciena noslēgumā teatrāli noģībst.

Tā kā vīriem ir aizdomas, ka izdzertā alkohola daudzuma dēļ atpūtnieku varētu pat piemeklēt kāda kaite, uz notikuma vietu izsaukti mediķi. Lai arī viņi lemj, ka pilsētas viesim būs jādodas uz slimnīcu, tas neatbrīvo no soda par pārmērīgi skaļo ballīti un trakošanu.

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl