Piedzirdīja, izvaroja un nožņaudza – tiesas priekšā stājas vīrieši, kuri Bolderājā nogalināja 15 gadīgu meiteni

29 komentāri
Piedzirdīja, izvaroja un nožņaudza – tiesas priekšā stājas vīrieši, kuri Bolderājā nogalināja 15 gadīgu meiteni

Jūnijā jau vēstīts par nežēlīgu slepkavību Bolderājā, kur divu vīriešu pāris aukstasinīgi nogalināja kādu jaunu meiteni un, slēpjot nozieguma pēdas, noslīcināja tās mirstīgas atliekas Buļļupes kanālā. Piektdien policisti nāca klājā ar paziņojumu, ka izmeklēšanas process ir veiksmīgi pabeigts un jau drīzumā apsūdzētie stāsies tiesas priekšā.

Rīta agrumā pie tilta, kas savieno Daugavgrīvu un Bolderāju, krastā uzpeldēja puskails cilvēka līķis. Vietējie makšķernieki, kas ķēra Buļļupē zivis, bija pirmie, kas ieraudzīja šo nepatīkamo skatu. Dažu minūšu laikā notikuma vietā piebrauca trafarēts pašvaldības policistu busiņš, bet mirklī vēlāk ugunsdzēsēji un Valsts policijas izmeklētāji.

Likumsargiem nebija ne mazāko šaubu, ka ir pastrādāts noziegums, un no operatīvas noziedznieka aizturēšanas bija atkarīga visā turpmākā izmeklēšanas gaita. Atklājās, ka upē noslīkušais cilvēks ir pavisam jauna 15 gadus veca meitene, kura tika nožņaugta un iemesta ūdenskrātuvē.

Noziedznieka noskaidrošanai un meklēšanai policisti veltīja prāvus resursus un pāris stundu laikā atrada divus aizdomās turamos. Tie izrādījās 28 un 20 gadus veci vīrieši, Bolderājas iedzīvotāji, kuri bija ar upuri pazīstami. Viņi nonāca policijas iecirknī un nopratināšanas laikā atzinās izdarītajā. Izrādās, ka zvērīgās rīcības iemesls, laupīt jaunas meitenes dzīvību, bija saistīts ar pierādījumu slēpšanu – upuris sākotnēji piedzirdīts un ar varu iesaistīts seksuālā kontaktā.

Pēc “Degpunktā” rīcībā esošās informācijas izvarošana notika turpat netālu, vienā no apkaimes namiem, taču likumsargi konkrētu vietu neatklāj. Nav zināms, vai nozieguma brīdī upuris sauca pēc palīdzības, vai vīrieši meiteni bija tik stipri piedzirdījuši, ka viņa vairs nevarēja pateikt ne vārda. Policisti piebilst, ka aizturētajiem agrāk problēmu ar likumu nebija, neviens līdz šim nebija saukts pie kriminālas atbildības, taču pēc izdarītā vīrieši ir neatgriezeniski sagandējuši savu nākotni.